Otázka ohledně PC

Rady při výběru PC sestav i jejich větších částí a odstraňování problémů s nimi.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Otázka ohledně PC

Příspěvek od Atapi »

Třeba je taky masochista jako já, před MX500 jsem měl 250 GB barracudu. Za chvíli bude mít 50 tisíc hodin, mám to v PC spíš už jen ze srandy že čekám co vydrží. :lol:
Obrázek
dyraen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2014

Re: Otázka ohledně PC

Příspěvek od dyraen »

Tento by měl obsahovat šroubky jak na uchycení rámečku tak disku, ne ?
https://www.czc.cz/axagon-redukce-pro-2 ... 90/produkt
za 100 se vyplatí mít klid, ne ?
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Otázka ohledně PC

Příspěvek od Atapi »

Tak klid, SSD je to z povahy věci prakticky jedno i kdyby se to hejbalo, to bys s tím musel fláknout tak, že by byl celej PC na šrot taky, abys ho poškodil. Ale jo, jestli to chceš mít "hezčí" za stovku, tak proč ne no.
Obrázek
dyraen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. říj 2014

Re: Otázka ohledně PC

Příspěvek od dyraen »

Atapi píše:Tak klid, SSD je to z povahy věci prakticky jedno i kdyby se to hejbalo, to bys s tím musel fláknout tak, že by byl celej PC na šrot taky, abys ho poškodil. Ale jo, jestli to chceš mít "hezčí" za stovku, tak proč ne no.
jde tu o princip :D nechci mít ležet SSD jen tak někde ve vzduchu a lepit to lepenkou mi taky příjde ujeté :D
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: Otázka ohledně PC

Příspěvek od Vesel »

Pokud nemas sklo na pc coz asi nemas neresil byvh to ze to tam visi nebo lezi
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Re: Otázka ohledně PC

Příspěvek od renek1 »

Tak někdo to má prostě rád srovnaný a připevněný i když na to není vidět. Mám to stejně, nesnesl bych pomyšlení, že se mi v bedně jen tak disk válí.
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: Otázka ohledně PC

Příspěvek od Vesel »

Ja mam rad taky poradek az moc ale tohle me netizi. V hlave mi probiha tolik veci dulezitejsich ze toto je fakt usmevne kazdopadne kazdej to ma jinak :D
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Otázka ohledně PC

Příspěvek od werygood »

Presne tu Axagon redukci jsem si koupil, je to hezke, ale ciste prakticky k nicemu. Jeste jsem se musel otravovat s kabelazi, aby mi tam dosahla, ted uz bych to SSD nechal nekde na volno lezet..
Odpovědět

Zpět na „Počítačové sestavy“