pomoc pri výber mini PC

Rady při výběru PC sestav i jejich větších částí a odstraňování problémů s nimi.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
TatkoZabijak
Nováček
Nováček
Registrován: 16. říj 2011

pomoc pri výber mini PC

Příspěvek od TatkoZabijak »

Ahojte,

prosím o radu, plánujem kúpiť z banggoodu mini PC a neviem sa rozhodnúť medzi amd alebo intel. TEN amd je 2 jadrá/4 thready a intel je 4 jadrá a 4 thready.

č.1 Mini PC T-Bao TBOOK MN22 Mini AMD AMD Athlon Gold 3150U 8 GB DDR4 128 GB M.2 NVME SSD Desktop PC Dvojjadrový Radeon Vega 3 Grafika 2,4 GHz až 3,3 GHz DP HD 4K Dual WiFi - Zástrčka EÚ

Link: https://www.banggood.com/sk/T-Bao-TBOOK ... mds=search

č. 2 Mini PC GXMO GX55 Intel 11. Jasper Laker N5105 Mini PC 8GB DDR4-2933 RAM 256GB NVMe SSD Quad Core 2,0 GHz až 2,9 GHz WiFi5 BT4.2 1000M LAN3 FPS HDMI 32063 Mini počítač Windows 3 HD 32061 32061

Link: https://www.banggood.com/sk/GXMO-GX55-I ... rehouse=CN
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc pri výber mini PC

Příspěvek od python.p »

Napiš Spaajovi a máš to, dost dobře bude něco mít a za lepší cenu. :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
TatkoZabijak
Nováček
Nováček
Registrován: 16. říj 2011

Re: pomoc pri výber mini PC

Příspěvek od TatkoZabijak »

Dik za info. Napíšem mu. Ide mi hlavne o podporu Windows 11 a HDD, aby bol nie SATA ale nvme a to majú tieto 2. Nasiel som aj lacnejšie, no tie majú len satové HDD. Len sa neviem rozhodnúť na tých procesoroch. Oba majú podporu win 11, ale sa bojím, že ten 2 jadrový athlon nebude tak svižným ako tento Intel Celeron n5105 sa 4 jadrami, ktorý má vraj aj dáku lepšiu grafiku... Ja to potrebujem len na web a pozeranie Kody a školu pre deti na online výuky. Dakujem
Naposledy upravil(a) TatkoZabijak dne ned 20. bře 2022, 14:29, celkem upraveno 1 x.
TatkoZabijak
Nováček
Nováček
Registrován: 16. říj 2011

Re: pomoc pri výber mini PC

Příspěvek od TatkoZabijak »

python.p píše: ned 20. bře 2022, 07:03 Napiš Spaajovi a máš to, dost dobře bude něco mít a za lepší cenu. :)
Ahoj užívateľa s menom : spaaj som nenašiel v zozname užívateľov.
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc pri výber mini PC

Příspěvek od python.p »

Sorry, blbě jsem to napsal -> memberlist.php?mode=viewprofile&u=97161
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
TatkoZabijak
Nováček
Nováček
Registrován: 16. říj 2011

Re: pomoc pri výber mini PC

Příspěvek od TatkoZabijak »

Tak mi nikto nepomohol. Tak som mal dnes posledný deň na zľavy. Tak som nič nekúpil. Tak hádam mi dakto dačo odporučí, aby som potom dačo kúpil....
zsdx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. srp 2017
Bydliště: na Pankraci

Re: pomoc pri výber mini PC

Příspěvek od zsdx »

NUC je drahy?
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: pomoc pri výber mini PC

Příspěvek od Atapi »

Tak protože tyhle čínské krabičky by si nikdo dobrovolně na normální používání nevzal, to už snad radši nějaký repas nebo jetý notebook...
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Počítačové sestavy“