Nový herní PC

Rady při výběru PC sestav i jejich větších částí a odstraňování problémů s nimi.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
kostky
Nováček
Nováček
Registrován: 28. dub 2013

Nový herní PC

Příspěvek od kostky »

Zdravím, mám v plánu někdy v blízké budoucnosti sestavit nový PC z budoucnosti xD. Píšu, abych se zeptal na názor někoho, kdo tomu rozumí víc. Něco jsem si sesmolil na CZC a potřebuju vědět, zda je tam všecko OK, co by se dalo vyměnit, kde popř. ušetřit, který komponent dát jiný apod. nejvíc si nejsem jistej s MB, skříní a zdrojem, jinak Threadripper je podmínka, pokud mě teda někdo nepřesvědčí jinak a RTX 2080Ti asi taky, teda jestli někdo neví o lepším.

https://www.czc.cz/276196,284083,236372 ... 40749/kody
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Nový herní PC

Příspěvek od killerek »

Pokud na tom budes delat neco, co vyuzije ty jadra, tak klidne vem TR, ale vubec si nenapsal vyuziti pro ten PC. RAM jsou zvlastni vyber a k TR bych dal 64GB. 2080Ti je po vcerejsi prezentaci Nvidie mimo.
kostky
Nováček
Nováček
Registrován: 28. dub 2013

Re: Nový herní PC

Příspěvek od kostky »

killerek píše:Pokud na tom budes delat neco, co vyuzije ty jadra, tak klidne vem TR, ale vubec si nenapsal vyuziti pro ten PC. RAM jsou zvlastni vyber a k TR bych dal 64GB. 2080Ti je po vcerejsi prezentaci Nvidie mimo.
Hele vyloženě herní PC, chcu ať je to na nějákou dobu stále dost výkoný na nejnovější hry, herní stream, sem tam nějáká grafika. Např teď jsem rozjel COD Warzone a když zapnu stream, tak to PC nedává, aktuálně mám i5, GTX1070, 16GB RAM, PC starý 4 roky, hra běží velice slušně ale v kombinaci s programem na stream, se stream vypíná, net mám 500MB od Dragon internet přes optiku, takže s netem by neměl být problém. Proč jsou ram zvláštní výběr? Bral jsem v potaz časování a frekvence a dát jich tam víc, není problém xD. No já jsem koukal, že výjdou nove RTX 3090, tak kdyby byly za stejnou cenu, zvolil bych asi to, kdyby zlevnili 2080Ti, dal bych je tam 2x, proto jsem právě dával 1200 zdroj.
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Nový herní PC

Příspěvek od killerek »

Vydrz do konce roku na nove Ryzeny, ted ohlasila nove grafiky Nvidia a tak za mesic/dva to udela AMD a hlavne bude ti stacit na hrani+stream nejaky 12/16 core Ryzen, tudiz nepotrebujes TR. Budes to mit pak postavene na nejnovjesich modelech, takze vice future proof. SLI/CF je mrtve, takze dve grafiky jsou zbytecnost.
davos8000
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. zář 2018

Re: Nový herní PC

Příspěvek od davos8000 »

Počkej na 3080 bude tak o 20% výkonější nez 2080 Ti jinak ostatní ok možná ten zdroj je zbytečný vem 850W Seasonic platinum
Odpovědět

Zpět na „Počítačové sestavy“