YouTube

Vývojová prostředí, aplikace, skripty, http://www... síťové programy, internet, sdílení...
Odpovědět
Lavak
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. úno 2008
Bydliště: Liptovsky Mikulas SR
Kontaktovat uživatele:

YouTube

Příspěvek od Lavak »

Ahoj vsetkym. Mam takyto problem. Uz asi dva tyzdne mam problem pri sledovyni videa s YouTube. Problem je vtom ze video mi stiha nacitat iba v najnizsom rozliseni. Napr. na HD alebo Full HD nemozem teraz ani pomysliet. Este pred cca dvoma tyzdnami som mal video (bezny 3min videoklip) v 1080 stiahnute po par sekundach pesnicky. Nemyslim ze chyba bude v pripojeni internetu. Pred chvilov som zo Steamu tahal cca 2,2 Mb/s a zo stranok Microsoftu dokonca 4 MB/s. Pesnicky alebo videa s ktorymi som nemal problem teraz nacitam iba v 240. Neviete kde by mohol byt problem?
Inak pouzivam orig Vistu a poslednu Operu.
arxeiss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2008
Bydliště: Krmelín (předměstí Ostravy)
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube

Příspěvek od arxeiss »

Taky mi to dělá, jediné rozumné vysvětlení je přetížený traffic toho serveru na kterém to video je. Možná je to blbost, ale nic jiného mě nenapadlo. Sám někdy otevřu video a ono nenačítá ani náhodou, a zároveň otevřu jiné a to běhá...
PC : CPU: C2D E5200 2500Mhz @ 3750Mhz a AC Freezer 7PRO MB: Gigabyte GA-P31-DS3L rev.2,1 GPU: ATI Radeon 3650HD 256MB RAM: A-Data Vitesta 2x2GB Zdroj: Forton OEM 400W HDD: Samsung F2 500GB
Netbook : Asus EEE CPU: Intel Atom N270 1,6GHz RAM: A-Data 2GB HDD: 250GB 5400ot/min
LetisVT
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. říj 2008

Re: YouTube

Příspěvek od LetisVT »

hmm nevím dlouho sem na nic v HD nekoukal :D
Ale to s tím, že jedno video nenačíta a druhe jede v pohodě se mi stava občas taky..
Lavak
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. úno 2008
Bydliště: Liptovsky Mikulas SR
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube

Příspěvek od Lavak »

No zo zaciatku to aj mne robilo. Predtym som ale problem snad nikdy nemal. Teraz som nenarazil na ziadne video ktore by mi islo vpohode.
Odpovědět

Zpět na „Programování a web“