Programovací jazyk

Vývojová prostředí, aplikace, skripty, http://www... síťové programy, internet, sdílení...
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Programovací jazyk

Příspěvek od Broxik »

Imo wpf je na dekstop on chces zkusit asp.net. Ten windows forms sem zminil jako priklad. Ja sem webar takze ja spise znam to jak ma fungovat web nez desktopova aplikace. Cos e tyka desktopu nemam co bych doporucil neco malo sem si s tim hral ale to bylo secko takovy chujovinky a secko simple windows forms.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Programovací jazyk

Příspěvek od Exp »

Jojo reagoval sem na desktop cast prispevku. S asp zkusenosti nemam, webovy aplikace delam jen jednoduchy (statistiky a ruzny db) a vsechno to pisu v php, takze tam neporadim ani nedoporucim. Pro zacatecnika je imo php jednodussi nez asp, ale to muze bejt jen muj dojem.
GERADRIEL
Nováček
Nováček
Registrován: 14. pro 2014

Re: Programovací jazyk

Příspěvek od GERADRIEL »

Co se c# týče jsem zatím úplně na začátku,chci se naučit vytvářet jak software tak i web.Někde jsem četl že asp.net je prý složitý a když jsem hledal co asp.net je či jak vypadá kod v asp.net.Tak nevím zda měli špatně popis či co ale viděl jsem jak v asp.net používají html,css. Tak jsem si říkal co je na tom složité.Akorát jediné s čím jsem vždy míval u webu problém když jsem ho kdysi psal-jen html a css byl webdesign,nejsem grafik,to mi kdysi dělal kamarád,Dnes má už jiné zájmy.A co se týče mvc či Xamlu a mvvm paternu.Tak to jest pro mne zatím španělská vesnice tak daleko zatím nejsem.Zatím jsem u consol aplikací asi jakožto každý začátečník aby se naučil kod.Moc mne to baví a rád by jsem uměl obojí-software i web.
GERADRIEL
Nováček
Nováček
Registrován: 14. pro 2014

Re: Programovací jazyk

Příspěvek od GERADRIEL »

mne také zajímalo jestli má někdo zkušenosti s tím že se učil dva programovací jazyky najednou,jestli v tom neměl chaos,či se to nepletlo u mne by se jednalo o c# a html,tedy spíše css a php.
webwalker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. úno 2010
Bydliště: Buranov vedle Prahy

Re: Programovací jazyk

Příspěvek od webwalker »

Je běžné znát více programovacích jazyků!
Pokud umíš c#, pak php potřebovat nebudeš, protože můžeš používat asp.net. Znalosti html a css samozřejmě potřebovat budeš a časem se ti bude určitě hodit také java.
Chtěl bych se stát profesionálním pískačem. Už teď jsem v tom sice hvězda, ale chtěl bych se ještě zdokonalit a začít se tím živit.
GPUreport.cz
Odpovědět

Zpět na „Programování a web“