Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je so 28. listopad 2020, 09:26

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 6 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Kritika webu o programování
PříspěvekZaslal v: pá 26. květen 2017, 12:38 
Nováček
Nováček

Na web stránce nájdete popis několika základních příkazů z více programovacích jazyků.

z pohledu příkazy/operatory - http://ctp.mkprog.eu/cz/

z pohledu klíčových slov - http://key.mkprog.eu/cz/

portál o programování - http://www.mkprog.eu/cz/ - vstupní stránka pro horní dva projekty

Potřeboval bych Vaše názory na web stránky:
co je dobrý, co je spatný, co by šlo opravit …

Dopředu Vám děkují za všetky Vaše připomínky.

Předmět: Re: Kritika webu o programování
PříspěvekZaslal v: út 30. květen 2017, 08:41 
Začátečník
Začátečník

"neztrate se ve světě programovacích jazyků" ...
nevim, mi to prijde neprehledne - byt tam je ten klikaci strom vlevo a vyber jazyku vpravo
Jako mozna je to tim velkym pismem, ze toho na strance je malo (clovek musí vic rolovat).
I ty boxy s kodem nejsou prehledne - tj. 100x lip se mi bude cist stackoverflow nez tohle - jako obsahove to není spatny, jen bych asi vyzkousel zmenu fontu / velikost / barvy a tak
+ samozrejme nejaky ctivy obsah by byl dobry, ale chápu, ze to mozna není uplne cilem...

Ryzen 5 2600X + Wraith Prism RGB, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6G, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic S12II-520, Xigmatek Asgard, DELL P2720D, Razer DeathAdder Essential, Logitech G213 Prodigy, Genius SW-G2.1 1250

PříspěvekZaslal v: út 30. květen 2017, 10:18 
Nováček
Nováček

mlrs napsal:
"neztrate se ve světě programovacích jazyků" ...
nevim, mi to prijde neprehledne - byt tam je ten klikaci strom vlevo a vyber jazyku vpravo
Jako mozna je to tim velkym pismem, ze toho na strance je malo (clovek musí vic rolovat).
I ty boxy s kodem nejsou prehledne - tj. 100x lip se mi bude cist stackoverflow nez tohle - jako obsahove to není spatny, jen bych asi vyzkousel zmenu fontu / velikost / barvy a tak
+ samozrejme nejaky ctivy obsah by byl dobry, ale chápu, ze to mozna není uplne cilem...

Dekují za Váš názor,
Klikací strom jsem přidal dodatečne aby návštevník už pri první návšteve mnel přehled o tom že co všecko stránka nabízí, o tom jsem už taky rozmyšlel že třeba zkousit vypnout klikaci strom a misto toho zobrazit celou nabídku...
Na pravé strane ty programovací jazyky jsem přidal kvuli tomu aby bylo možne jednoducho přepnout na jiný jazyk.
Obsah snažím pořád lepšit mam v plánu to doplnit rozsirit jak my to čas dovoli..

PříspěvekZaslal v: út 30. květen 2017, 12:15 
Odborník PCT
Odborník PCT
Obrázek uživatele

přepisovat referenční manuály a stránky typu ss64 mi přijde naprosto zbytečné... tím spíš, když tohle nikdy nebude mít ani zlomek contentu manuálů, leda že by na tom makalo aspoň pár set lidí na full time.

PříspěvekZaslal v: út 30. květen 2017, 14:00 
Začátečník
Začátečník

stranky celkem pekne, ale podle me taky uplne zbytecne. podobnych je na netu milion, nemluve o ofic. materialech.

PříspěvekZaslal v: út 30. květen 2017, 18:43 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Mě se ty stránky moc líbí :)

Odpovědět na téma  [ 6 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Majestic-12 [Bot] a 5 anonymních