Záloha uložených hesel ve Firefoxu

Vývojová prostředí, aplikace, skripty, http://www... síťové programy, internet, sdílení...
Odpovědět
madMax
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. kvě 2006

Záloha uložených hesel ve Firefoxu

Příspěvek od madMax »

Prosím o pomoc. Jsem asi natvrdlý.

O víkendu musím reinstalovat systém win7, který mám na aktuállním PC řadu let. Za tu dobu jsem v prohlížeči "nahromadil" spousty záložek a samozřejmě si už nepamatuju různá hesla a uživatelská jména. Záložky jsem dle nápovědy Firefoxu zálohoval do souboru html, což mi vyhovuje. Nemohu ale přijít na to, jak zazálohovat hesla.

Verze Firefoxu je dle technických informací 56.0.2
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: Záloha uložených hesel ve Firefoxu

Příspěvek od Walker1134 »

C:\Users\madMax\AppData\Roaming\Mozilla a cele to zkopíruj, udělej čistou instalaci winů a pak firefoxu a pak tyto složky změň za ty původní easy, a budeš tam mět i ty záložky... Mě to fungovalo.
EDIT: První tu mozilu ale aktualizuj na nejnovější verzi než to celé uděláš...
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Záloha uložených hesel ve Firefoxu

Příspěvek od Alfajk »

udelej zalohu pres http://mozbackup.jasnapaka.com/ to je jistota
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Kama
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. čer 2006
Bydliště: Střední Čechy

Re: Záloha uložených hesel ve Firefoxu

Příspěvek od Kama »

Na tohle používám doplněk FEBE, který umí zazálohovat cokoliv si nastavíš (vzhled, hesla, záložky, doplňky, historii atd.) do složky kam si určíš. Obnovení všech původních parametrů po reinstalu je otázkou pár kliknutí. 8-)
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Záloha uložených hesel ve Firefoxu

Příspěvek od Butch »

mozbackup, ktery doporucuje Alfajk, pouzivam uz leta je to super program. Jak na Firefox tak na Thunderbird
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Odpovědět

Zpět na „Programování a web“