Chrome - Váš prohlížeč je spravován

Vývojová prostředí, aplikace, skripty, http://www... síťové programy, internet, sdílení...
Odpovědět
Nagant
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 23. kvě 2007
Bydliště: Hradec Králové

Chrome - Váš prohlížeč je spravován

Příspěvek od Nagant »

V Chrome na PC se mi objevila uvedená hláška.

Další informace říká:
"Tento prohlížeč spravuje společnost, škola nebo jiná organizace. Administrátor může nastavení prohlížeče vzdáleně změnit. Aktivita na tomto zařízení může být spravována také mimo Chrome."

PC je domácí, s LTE připojením do Internetu přes router, Win jsem instaloval sám, jsem administrátor. Nemám MS účet, přihlašuju se lokálně.
OS MS Windows 10 64 Pro, elektronická licence z Aukra (tam vidím ten problém, že je to asi nějaká multilicence).

Jak převezmu plné řízení, resp. toto zruším? Nějak přes gpedit.msc?
Nenarazil jsem na omezení, ale obávám se o bezpečnost.
Co vše může vzdálená správa prohlížeče dělat? Zjistím to?

Kdybych koupil naprosto novou nerozbalenou licenci Windows 10 Pro, změnou licenčního čísla vzdálené řízení zruším, nebo mám celé PC předtím komplet přeinstalovat?

Doplňuji:
dle příkazu "slmgr /dlv"
Název: Windows(R), Professional edition
Popis: Windows(R) Operating System, VOLUME_MAK channel
...
Kanál kódu Produkt Key: MAK
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ASUS Prime X370-A, AMD Ryzen 5 2600, 2x8GB DDR4 Ballistix Sport LT 3000 White, SSD NVME Transcend MTE220S 256GB, WD20EARX-00PAS, WD20EFRX-68EUZ, ST4000DM004-2CV104, LG BH08LS20, Pioneer DVR-112, GeForce N210, IEEE1394b PCI-E, Seasonic S12II-430; Windows 10 Pro 64bit; MS Office 2019; Vodafone GigaCube 5G (TCL LinkHub HH500V) se sim T-Mobile 100GB
Odpovědět

Zpět na „Programování a web“