ICQ a maximalizace webovych fontu

Vývojová prostředí, aplikace, skripty, http://www... síťové programy, internet, sdílení...
Odpovědět
Zero
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. úno 2004
Bydliště: Brno,Jihlava,Zlin
Kontaktovat uživatele:

ICQ a maximalizace webovych fontu

Příspěvek od Zero »

Neustale se mi zvetsuje velikost pisma na webovych strankach, znamy mi rikal, ze v tom ma prsty ICQ, ze to nekde na PCT cetl. Zel, nemohl jsem to najit, poradite mi s timto problemem prosim?
QDI Advance 10E(VIA Apollo Pro 133A),VIA Cyrix III 600Mhz,256Mb 133 Sdr VIA we connect...aby Vas kompl sqele hell...
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

vir kterej se šíří přes ICQ Lite?
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Zero
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. úno 2004
Bydliště: Brno,Jihlava,Zlin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zero »

Udajne primo ICQ, nevim to presne, ale stve me to, je to cimdal vetsi a antivir nic nenajde :(
QDI Advance 10E(VIA Apollo Pro 133A),VIA Cyrix III 600Mhz,256Mb 133 Sdr VIA we connect...aby Vas kompl sqele hell...
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Zero
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. úno 2004
Bydliště: Brno,Jihlava,Zlin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zero »

Nepomaha, zadny ty soubory tam nemam a antivir Xp nic nenasel. Web uz mam skoro necitelnej, vzdycky kdyz dam novy okno zas se to zvetsi, musi to byt nekde u me, dopr...
QDI Advance 10E(VIA Apollo Pro 133A),VIA Cyrix III 600Mhz,256Mb 133 Sdr VIA we connect...aby Vas kompl sqele hell...
JanoF
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. led 2004
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: ICQ a maximalizace webovych fontu

Příspěvek od JanoF »

Zero píše:Neustale se mi zvetsuje velikost pisma na webovych strankach, znamy mi rikal, ze v tom ma prsty ICQ, ze to nekde na PCT cetl. Zel, nemohl jsem to najit, poradite mi s timto problemem prosim?
vyskusaj trilian
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: ICQ a maximalizace webovych fontu

Příspěvek od zombux »

janof píše:vyskusaj trilian
Hm, nejlepší je Miranda... ale to neřeší ten problém - jestli tam je vlezlej nějakej hajzlík, tak už mu jinej klient nepomůže :( Možná bych ještě zkusil Ad-aware a SpyBot s posledním updatem, případně víc antiviráků, jinak fakt nevím
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ICQ a maximalizace webovych fontu

Příspěvek od ManchesterUnited »

zombie píše:
janof píše:vyskusaj trilian
Hm, nejlepší je Miranda... ale to neřeší ten problém - jestli tam je vlezlej nějakej hajzlík, tak už mu jinej klient nepomůže :( Možná bych ještě zkusil Ad-aware a SpyBot s posledním updatem, případně víc antiviráků, jinak fakt nevím
Pokud uz nic nepomaha tak jidine reinstal WinXp na cistej disk.
Vcera sem musel reinstalovat Win protoze mi tam neco nalezlo a kdyz sem se pripojil na net tak mi vyskakovaly Pop okna :(

Ted je to uz bez problemu :-D
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
ronny
Nováček
Nováček
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Brno/3nec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ronny »

Trillian je sqelej ;))
CPU: Intel Core2Quad Q8300; RAM: 2GB Kingston HyperX; Motherboard: Gigabyte GA-P35T-DS3P; GPU: ATi Radeon HD4550; HDD: 1.5TB Seagate
Odpovědět

Zpět na „Programování a web“