Kaspersky AV 5.0121 - skoro final

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Kaspersky AV 5.0121 - skoro final

Příspěvek od Shit »

No je to asi jeden z mála AV softů, který uměj mj. i dezinfekci v souborech *.zip (to umí jich víc) , *.cab , *.rar atd. Dále umí v souborech detekovat spy-ware!! Link zde ftp://ftp.kaspersky.ee/products/HomeUse ... onalen.exe
Podle mých testů to bude super, jen co odstraní menší "mušky".

Vaše zkušenosti a poznatky? :?
JanHavlicek
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2003
Bydliště: Praha, Jindřichův Hradec

Příspěvek od JanHavlicek »

Nebylo by to lepší dát na smetiště ?
Dell Inspiron 6400, HP mini 5103, Nokia E71, Nokia E75, HTC HD2
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

JanHavlicek píše:Nebylo by to lepší dát na smetiště ?
Poznatky a zkušenosti jak vidím máš né dobrý, ale výborný :-D :-D Jenom nevím, jestli má "smeťák" takový funkce jako KAV 5 :wink: Myslím si, že asi ne! Nebo znáš AV, který umí to, co píšu nahoře? Díky za tvoji obří zkušenost. :razz: Pokud mně moje chabá paměť neklame, tak je to první AV soft s těmito funkcemi, proto ten thread... :wink: :roll:
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od random »

Stiahol a vyskusal som ho ........., ale :( .... vobec ma nezaujal ..... podla mna priemerny soft .......... asi by som tomu trochu musel prist na chut!!!!
Co ta tak presvedcilo ze ho pouzivas ....... mas ho dostatocne odskusany na roznich zostavach ...... ???
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
Alois
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. črc 2003
Bydliště: Moravské Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaspersky AV 5.0121 - skoro final

Příspěvek od Alois »

Shit píše:No je to asi jeden z mála AV softů, který uměj mj. i dezinfekci v souborech *.zip (to umí jich víc) , *.cab , *.rar atd. Dále umí v souborech detekovat spy-ware!! Link zde ftp://ftp.kaspersky.ee/products/HomeUse ... onalen.exe
Podle mých testů to bude super, jen co odstraní menší "mušky".

Vaše zkušenosti a poznatky? :?
Mylsis ze ej nejakej duvod upgradovat z v. 4,5,0... ? Nerad bych prisel o svou draze zaplacenou platinovou licenci :)
AMD Barton 2500+ (1,4V)@210*10,5 (1,65 V), Zalman 7000 Cu, ABIT AN7, A-Data SDRAM DDR 2x256MB 400MHz, Hercules AIW RADEON 9800se-->9800Pro, TechniSat SkyStar2 PCI REV 2.6 PVR, HDD IBM 180GXP - 120GB 8MB, Hercules Digifire 7.1, DVD -RW LITE-ON 1693S, DVD TOSHIBA SDM1802 52x,Case: 3R System Air Black, PSU LEVICOM 500Watt, FSC P19-2, Logitech MX518, Genius SW-5.1 Home Theater, OS: WIN XP Professional EN SP2. UPS:APC CyberFort 500VA, router SMC Barricade 7004VBR V2
Lemra
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. zář 2003

Příspěvek od Lemra »

random píše:..... podla mna priemerny soft .......
Ukaž mě jedinej antivir, kterej Ti při skenu/rezidentním monitoringu napíše, že soubor xyz.exe obsahuje spyware, včetně jeho specifikace... Totéž platí pro rar archívy... KAV je absolutní jednička mezi AV softy a pětková verze rozhodně ukazuje cestu, kudy se ostatní výrobci podobných aplikací budou ubírat v dalších vydáních svých produktů. Pokud je tohle podle Tebe průměrný soft, jistě znáš nějakej lepší. Hoď sem link, ať se taky něco naučíme. Díky.
..
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

random píše:Co ta tak presvedcilo ze ho pouzivas .......
Jelikož se pohybuju na netu i ...... jednoduše i jinde, než hodně uživatelů netu :? :wink:
LeváRuka
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. úno 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od LeváRuka »

Nikdy jsem ho nezkoušel, zajímá mě hlavně e-mail scaner, to je podle mě dneska to hlavní. Jakej je ?
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

LeváRuka píše:Nikdy jsem ho nezkoušel, zajímá mě hlavně e-mail scaner, to je podle mě dneska to hlavní. Jakej je ?
Chodí OK jak v OE tak Of**ce O**** XP i 2k3. :roll:
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od random »

Da sa na tu detekciu spy-waru spolahnut ....... je pravda ze take nieco by sa hodilo ....... pripadne jestvuje este nejaky podobny soft len na to ???
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

random píše:Da sa na tu detekciu spy-waru spolahnut ....... je pravda ze take nieco by sa hodilo ....... pripadne jestvuje este nejaky podobny soft len na to ???
Pokud se nepletu, tak v "exáči" popř. v archívu NE. Ostatní až po "instalaci". :wink:
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“