Ako fyz. zmazat profil -XP (C:/Documents and Settings/Admin)

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
paulix
Nováček
Nováček
Registrován: 26. dub 2007

Ako fyz. zmazat profil -XP (C:/Documents and Settings/Admin)

Příspěvek od paulix »

Zdar hosi...

Mam nainstalovane 2 xpcka,na 2 HDD (1ATA+1SATA)..
Koli comu potrebujem 2,to nejdem rozoberat,hlavny dovod je,ze ked padne 1,druhy (kt.pouzivam len ja) ide bez problemov a hned ako ho potrebujem...

Teraz vsak 1 z tych systemov padol,akurat ten,kt.bol nainst.na C (ATA)..ale kedze tento HDD obsahuje aj bootovacie info k druhemu systemu,mam obavy ho nanovo naformatovat,preto som iba zmazal adresare windows,Documents and Settings,Program Files... a chcem nainstalovat nove xp bez formatovania

Problem je v tom ze ten hlavny Admin-ovsky profil je fajne zamknuty,nepomohol si s nim ani UNLOCKER,teda dokazal ho apon premenovat-ale takto mi na disku bije do oci 1 zbytocny adresar,kt,zabera okolo 5 GB..

Neskonala vdaka
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Ako fyz. zmazat profil -XP (C:/Documents and Settings/Admin)

Příspěvek od zombux »

převzít práva a pak smazat nejde?
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
paulix
Nováček
Nováček
Registrován: 26. dub 2007

Re: Ako fyz. zmazat profil -XP (C:/Documents and Settings/Admin)

Příspěvek od paulix »

zombux píše:převzít práva a pak smazat nejde?
a jak převzít práva ?

Už viem
nastavil som vlastnosti zlozky.
pri tej problemovej zlozke mi vsak vyskocilo, ze nemam opravnenie..., ale ze mozem prevzit vlastnictvi/tak som dal ok, otvorila sa karta zabezpeceni, dal som upresnit, otvoril som kartu vlastnik, oznacil som seba, zafajkol som ponuku nahradit vlastnika, dal som pouzit, potvrdil som ano a vsetko zacalo fachat...
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“