Poskozeny profil

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
jimmyjazz
Nováček
Nováček
Registrován: 20. zář 2009

Poskozeny profil

Příspěvek od jimmyjazz »

Systém Windows nemůže načíst váš profil. Pravděpodobně je profil poškozen. Obraťte se na správce systému.
Tak tohle mi naskoci pri zapnuti meho pc, nevite nekdo jak ten profil opravim?
tatkotom
Nováček
Nováček
Registrován: 19. srp 2009
Bydliště: Prievidza
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskozeny profil

Příspěvek od tatkotom »

Prihlás sa ako administrátor v núdzovom režime a vytvor si nové konto...
jimmyjazz
Nováček
Nováček
Registrován: 20. zář 2009

Re: Poskozeny profil

Příspěvek od jimmyjazz »

jo diky funguje to :)
Carlos
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. pro 2003
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskozeny profil

Příspěvek od Carlos »

Ahoj,
teď řeším stejnou chybu na Windows 7. Pár minut sem věnoval googlení a všechny rady jsou samozřejmě podmíněné tím, že se aspoň v nouzovým režimu přihlásim na Admin account. Jak na to ale u Windows 7, když je defaultně built-in Admin account zablokovaný a holt se nemůžu přihlásit ani na něj?.

Problém nastal u PC strýce, budu řešit až odpoledne. Zkusím to nejdřív spravit standardními nástroji jako Oprava systému nebo Obnovení systému. Ale pokud se mi to přes tyto nástroje nepodaří, budu to muset řešit přes přihlášení na Admin účet.

Dovolí mi Win7 se tam tedy vůbec přihlásit? Pokud ano, jak?
MB:Abit nf7-s nForce2 r.2Cpu:AMD Athlon XP 2800+ BartonRAM:A-Data DDR 2x512MB 400MhzGPU:MSI Radeon 9800Pro 128-bit 128MB DDRHDD: Seagate Barracuda 7200 ot/min

Obnovuji a zachraňuji data s pomocí služby DataFlex.cz!
http://dataflex.cz
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Poskozeny profil

Příspěvek od zombux »

zkusil bych nějaké linuxové rescue-cd kde bývají utility na reset hesel a případně i jejich enablování atd (např. trinity rescue kit nebo další). pak už je jednoduché admin account povolit, nastavit mu heslo (nebo nastavit bez hesla) a pa kto je sranda.

k rozbitému profilu - pak v admin accountu kouknout na učivatelské účty, dost často je problém v profilu zaseknutém v "backup" stavu - nějaká řešení jsou tady http://answers.microsoft.com/en-us/wind ... 6e61f39c19 - osobně mám úspěšnou zkušenost s tou metodou přes registry.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“