Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je po 8. březen 2021, 14:07

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: KAV 2010 - Špatná odezva a rychlost stahování
PříspěvekZaslal v: po 8. březen 2010, 17:17 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Zdravím,
mám menší problémek se kterým bych potřeboval poradit.
Vlastním oficiálně koupenou licenci Kasperského antiviru a již od prvotní instalace na mém též oficiálním OS Win 7 64bit mám problém s rychlostí netu a odezvou(pingem) Pokud ochrana běží,je z mého 12Mbitu 5-6Mbit a odezva vyleze ze 4ms někam k 9-10ms (testováno na speedtest.net) Na prohlížení webu to samozřejmě vliv nemá,ale dost často hraju po netu a tam už ten nárůst v pingu znát je. Při běžícím KAV mám na stejný server ping 100-120ms po vypnutí 45-50ms. Taktéž je znát rychlost stahování. Když jsem zkoušel stahovat demo jedné hry,při zapnutí KAV rychlost spadne až někam k půlce běžné rychlosti.

KAV 2010 jsem instaloval jako první antivir hned po instalaci Win.
Žádný jiný antivir ani firewall ve win nepoužívám.
Firewall v routeru jsem vypnout zkoušel,ale vliv to nemá.
Zkoušel jsem program přeinstalovat a nepomohlo.
Zkoušel jsem instalovat i KAV 2009,ale ten winy nepřechroupnou,jelikož není ve 64bit verzi.

Neřešil někdo stejný problém? Díky

CPU:AMD Ryzen 3600 ; MB:ROG CROSSHAIR VI HERO ; GPU:Sapphire Radeon PULSE RX 5700 XT 8G, 8GB GDDR6 ; RAM:HyperX Fury RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3200, black ; HDD:Seagate 1TB,1TB, WD 1TB,1TB, Kingston A2000, M.2 - 1TB ; PWR:Enermax ECO80+ 620W ; CASE:Thermaltake-Shark Black/BigTower ; VERCAJK:Logitech G15 Keyboard New + Logitech G9 ; ZOBRAZOVADLO:Samsung SyncMaster T260HD - 26" ; OS:Windows 10 Pro[64-bit]

Předmět: Re: KAV 2010 - Špatná odezva a rychlost stahování
PříspěvekZaslal v: út 9. březen 2010, 01:23 
Začátečník
Začátečník

Řešil a vyřešil částečně. KAV je dobrý ale snad trochu "paranoidní". U online her jsem antivir jednoduše pozastavil, u stahování taky. Mohlo by pomoct snížit stupeň ochrany. Ale kde a jak ti neřeknu, KAV nemám už dlouho.

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní