Eses smart security 4 vytěžuje procesor na 50%

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
marcos
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Praha Východ
Kontaktovat uživatele:

Eses smart security 4 vytěžuje procesor na 50%

Příspěvek od marcos »

zdravím všechny a prosím o radu, mám eset smart security 4 a windows 7 ultimate 64 bit, jakmile mám zaplou antivirou a antipsam ochranu a rezidentní ochrany..tak když prohlížim složky kde je víc souborů nebo jsem na netu a mám víc záložek a rychle jima proklikávám atd PC se začne sekat, a procesor se vytěžuje na 50% a počítač je neskutečně pomalej. stačí vypnout tyto dvě typy ochran a vše zas běží jako po másle.
Jinak procák mám Core i5,takže tam bych problém neviděl..zkoušel jsem z esetu stáhnout ten hotfix co tam maj, ale ten nepomáhá..nesetkal jste se s tim někdo?

díky
MTB:GIGABYTE Z97X-Gaming 3, Intel Z97, 1x PCIe x16, DDR3 3200, SATA III RAID, USB 3.0, VGA, DVI, HDMI, Killer GLAN, 8ch audio, ATX, sc1150; Procesor:Intel Core i5-4460 Quad-Core, 3.20GHz (84W);HDD 1:Intel 530 240GB SSD;HDD 2:WD Caviar Green 2000GB SATA II;HDD3:WD Caviar Green 2000GB, SATAII;Blu-Ray:LG BH10LS30-LRB;Operační paměť:4x4GB DDR3 Kingston 1600Mhz, Dualchannel;Skříň:Fractal Design Define R4 Black Pearl - Window;Zdroj:Fortron Aurum S 500;OS:Microsoft Windows 10 Pro
kilmal
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. kvě 2010

Re: Eses smart security 4 vytěžuje procesor na 50%

Příspěvek od kilmal »

Zdravim,

zkousel jsi kontaktovat technickou podporu ESETu? Jelikoz se jedna o placeny balicek, jejich podpora je docela solidni...
Navic z kristalove koule vestit neumime, takze vloz log - navod nize!
Stahni a uloz na plochu OTL
  • Zaskrtni okenka: Pro vsechny uzivatele, Kontrola na havet "LOP", Kontrola na havet "Purity"
  • Klikni na Prohledat
  • Po dokonceni logu se ti objevi dva logy - OTL.txt a Extras.txt - oba sem vloz
marcos
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Praha Východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Eses smart security 4 vytěžuje procesor na 50%

Příspěvek od marcos »

ahoj, jojo diky, uz jsem kontaktovat podporu a po par mailech to bylo vyřešeno, byl jsem příjemně překvapen, staženej soubor dělal problémy a vytěžoval procák.
MTB:GIGABYTE Z97X-Gaming 3, Intel Z97, 1x PCIe x16, DDR3 3200, SATA III RAID, USB 3.0, VGA, DVI, HDMI, Killer GLAN, 8ch audio, ATX, sc1150; Procesor:Intel Core i5-4460 Quad-Core, 3.20GHz (84W);HDD 1:Intel 530 240GB SSD;HDD 2:WD Caviar Green 2000GB SATA II;HDD3:WD Caviar Green 2000GB, SATAII;Blu-Ray:LG BH10LS30-LRB;Operační paměť:4x4GB DDR3 Kingston 1600Mhz, Dualchannel;Skříň:Fractal Design Define R4 Black Pearl - Window;Zdroj:Fortron Aurum S 500;OS:Microsoft Windows 10 Pro
kilmal
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. kvě 2010

Re: Eses smart security 4 vytěžuje procesor na 50%

Příspěvek od kilmal »

Pokud chces muzem jeste udelat kontrolu - pro jistotu :)
Stahni a uloz na plochu OTL
  • Zaskrtni okenka: Pro vsechny uzivatele, Kontrola na havet "LOP", Kontrola na havet "Purity"
  • Klikni na Prohledat
  • Po dokonceni logu se ti objevi dva logy - OTL.txt a Extras.txt - oba sem vloz
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“