Samovolna a opakovaná změna registru

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
ddostalleos
Nováček
Nováček
Registrován: 08. pro 2010

Samovolna a opakovaná změna registru

Příspěvek od ddostalleos »

Cus,
potreboval bych poradit. Dnes rano jsem si omylem pustil exac, kterej mi trochu pozmenil registry a nevim co jeste. Mam Win7 a po restartu mam Vypnute Centrum zabezpeceni systemu Windows, kdyz ji chci spustit napise to chybu, a ze nelze spustit. Obnova systemu take nejde, spusti se okno, ale nejde dat dalsi ani zpet, pouze konec. Projel sem system Spybotem S&D, který nasel zmenu registru a opravil ji, ale pochvilce se zase registr prepise na puvodni spatnou hodnotu, takze zadna zmena po restartu. Exac take spustil proces a dal ho spoustet po startu, proces jsem vypnul a odstranil, zadny neznamy proces mi uz nebezi, ale registr se proad navraci na spatne nastaveni, nevim, co stim, nekdo nejakou radu??
kocourleo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. dub 2007
Bydliště: Brno

Re: Samovolna a opakovaná změna registru

Příspěvek od kocourleo »

V nouzovém režimu smaž obsah tempu, podívej se do služeb, jestli tam nějaká nepřibyla a zakaž její spouštění... Ale asi bude nejlepší zkusit nějaký výkonnější nástroj, jako je mbam: http://www.malwarebytes.org/mbam.php , než to dělat ručně v nouzáku.
Gigabyte GA-MA78G-DS3H, Athlon 64 X2 5050+, 6GB RAM, 2X WD6400AAKS 640GB, integrovaný zvuk i grafika, zdroj SEASONIC S12-550 Energy+, AverTV DVB-T Volar X, Samsung SH-203B, Logitech MX-518
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Samovolna a opakovaná změna registru

Příspěvek od zombux »

boha, tady se koukám bavíme o přísně tajných informacích. jakej konkrétně exáč to je (můžeš uploadnout)? jakej proces konkrétně to je? jakou změnu v registru to udělalo? takhle to zní jako "mám nějaký problém a něco to dělá, poraďte..."
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“