PCTuning
http://pctforum.tyden.cz/

Samovolna a opakovaná změna registru
http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=54&t=164500
Stránka 1 z 1

Autor:  ddostalleos [ st 8. prosinec 2010, 20:53 ]
Předmět:  Samovolna a opakovaná změna registru

Cus,
potreboval bych poradit. Dnes rano jsem si omylem pustil exac, kterej mi trochu pozmenil registry a nevim co jeste. Mam Win7 a po restartu mam Vypnute Centrum zabezpeceni systemu Windows, kdyz ji chci spustit napise to chybu, a ze nelze spustit. Obnova systemu take nejde, spusti se okno, ale nejde dat dalsi ani zpet, pouze konec. Projel sem system Spybotem S&D, který nasel zmenu registru a opravil ji, ale pochvilce se zase registr prepise na puvodni spatnou hodnotu, takze zadna zmena po restartu. Exac take spustil proces a dal ho spoustet po startu, proces jsem vypnul a odstranil, zadny neznamy proces mi uz nebezi, ale registr se proad navraci na spatne nastaveni, nevim, co stim, nekdo nejakou radu??

Autor:  kocourleo [ čt 9. prosinec 2010, 02:16 ]
Předmět:  Re: Samovolna a opakovaná změna registru

V nouzovém režimu smaž obsah tempu, podívej se do služeb, jestli tam nějaká nepřibyla a zakaž její spouštění... Ale asi bude nejlepší zkusit nějaký výkonnější nástroj, jako je mbam: http://www.malwarebytes.org/mbam.php , než to dělat ručně v nouzáku.

Autor:  zombux [ čt 9. prosinec 2010, 08:15 ]
Předmět:  Re: Samovolna a opakovaná změna registru

boha, tady se koukám bavíme o přísně tajných informacích. jakej konkrétně exáč to je (můžeš uploadnout)? jakej proces konkrétně to je? jakou změnu v registru to udělalo? takhle to zní jako "mám nějaký problém a něco to dělá, poraďte..."

Stránka 1 z 1 Čas je uváděn v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/