Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je čt 5. srpen 2021, 13:18

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět: PC stále napadeno exploity
PříspěvekZaslal v: út 1. listopad 2011, 16:59 
Začátečník
Začátečník

Zdravim, cituji již založené téma mnou, ale uvědomil sem si, že jsem ho dal do nesprávné sekce:

Zdarec, nevím jestli už jsem to sem psal, ale nemůžu si změnit přihlašovací obrazovku poté, co jsem si odstranil trojana rewelant knowledge. Už jsem to tak jednou měl a vyřešil jsem to způsobem spustit>controll userpasword2 a tam sem něco odškrtl. Jenže teď to nepomohlo. Mám furt klasickou výzvu k přihlášení. http://helpict.org/Dept%20Web%20Site/Year%2011/Ima ges/Windows_XP_ctrl_alt_delete_logon.jpg chtěl bych ale uvodní obrazovku: http://www.guidebookgallery.org/pics/gui/startupsh utdown/login/winxppro.png Ani nastavení v ovládacích panelech nejde. ovládací panely>uživatelské učty>změnit způsob přihlašovaní..... Mám tam zaškrtlé oboje možnosti (uvodní obrazovku a rychlé přepínání uživatelů. stejně je tam ale furt ta klasická výzva k přihlášení a když dam změnit uživatele, tak mám pc furt uzamčené že se musím odhlásit takže jako by ta funkce rychlé přepínání uživatelů nebyla zaškrtlá ale je. Díky za jakoukoliv užitečnou odpověď.

Na zive.cz mi řekli, že je mé pc stále napadeno exploity. Chtěl bych nějaké podrobnější informace a jestli to jde nějak vyřešit. Řekněte jaký log sem chcete dát abyste posoudili, jaký exploit to vlastně je a jak ho odstranit. Díky moc.

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní