Problem s avastem

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
abernas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. úno 2006

Problem s avastem

Příspěvek od abernas »

Staram se znamym o pocitac a ted jsem k nemu prisel a avast nefunguje. Ma vyple stity a nejdou nijak zapnout. ANi tlacitkem opravit. Zkusil jsem ho odinstalovat a tam se zase ukaze chyba

Obrázek

Vubec s tim nemuzu hnout
ECS L7VTA, Athlon XP 2000, 256 + 512 MB RAM DDR333, 80GB HDD Maxtor + 80GB HDD Samsung SP0812N, nVIDIA GEF 6600GT silent GB 128MB DDRIII,VIVO,TVout,AGP8x, SB Live!, WinXP Profi SP1
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Problem s avastem

Příspěvek od Flegy »

zkusil bych smazat vsechny slozky spojene s avastem + nejlepe najit v registrech jeho klice a take smazat. pokud to nepomuze,preventivne bych otestoval hdd na vadne sektory
abernas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. úno 2006

Re: Problem s avastem

Příspěvek od abernas »

To prave beru jako posledni moznost takto natvrdo ho smazat. Na chyby disku jsem projel pocitac jako prvni

Ty klice v registrech budou kde? Local machine - Software nebo i v jinych vetvich
Jeste jsem si rikal, ze bych to zkusil odinstalit v nouzovem rezim. A kdyz to nepomuze tak asi zkusim taky v nouzovem rezimu ten avast smazat natvrdo.
Pokud neni jeste nejaky jiny napad. Dulezite je nejak ho aspon "zneutralizovat". Neni problem pouzit jiny antivir a zaroven se mi nechce to preinstalovavat. Je to docela cerstva instalacka a bylo s ni strasne moc prace
ECS L7VTA, Athlon XP 2000, 256 + 512 MB RAM DDR333, 80GB HDD Maxtor + 80GB HDD Samsung SP0812N, nVIDIA GEF 6600GT silent GB 128MB DDRIII,VIVO,TVout,AGP8x, SB Live!, WinXP Profi SP1
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“