Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je út 23. říjen 2018, 09:29

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Truecrypt heslo
PříspěvekZaslal v: pá 24. květen 2013, 15:57 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Zdravím,

mám menší problém. Vytvořil jsem si v TC svazek, zadal heslo a potom později toto heslo zapomněl. :D
Resp. vím která slova heslo obsahuje, ale nevím v jakém pořadí, tak mne napadlo zda neexistuje nějaká aplikace co by pracovala s listem kde bych zadal slova pod sebe a ona by zkusila jejich možné kombinace i náhodně dle nastavení a tak bych se do toho kontejneru opět dostal.
Tipuji že ne a že budu muset zkoumat možnosti ručně sám. Bruteforce (TCBrute2) jsem zkusil, ale tato app nefunguje, zkusil jsem list hesel a on napsal že ani jedno neotevře kontejner, přitom jsem do seznamu zapsal schválně i heslo platné.
Stačilo by něco co by třeba přes command line spolupracovalo s TC a generovalo dle listu možné heslo s případným mountem kontejneru coby disku v případě úspěchu...
Domnívám se ale že to je na hranici "legálnosti" a tudíž asi nic ofi nebude. Každopádně díky za nápady a tipy.

PS: To že si mám na heslo vzpomenout v jeho přesném sledu a znění mi prosím nepište :mrgreen: Nejsem lenoch, ale po vyzkoušení asi 300 kombinací mě to nějak přestává bavit kombinovat... :down:

Předmět: Re: Truecrypt heslo
PříspěvekZaslal v: pá 24. květen 2013, 17:17 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Tak heslo jsem nalezl pomocí Ivan Golubev's Password Recovery Suite. Perfektní aplikace, heslo nalezeno díky předdefinovanému seznamu možných hesel asi za 3 sekundy. Díky i tak za pozornost ;)

Předmět: Re: Truecrypt heslo
PříspěvekZaslal v: ne 26. květen 2013, 01:53 
Začátečník
Začátečník

tos mel docela stesti,zes pouzil slova...ja mam hesla z nic nerikajici kombinace znaku,to bych se asi docela nacekal :lol:

CPU: Intel core i5 4690k@4,6 GHz | GPU: GTX 970@1440MHz/8000MHz | MB: Asus Sabertooth Z97 MARK 2 | RAM: 2*8GB Kingston DDR3 | HDD: Samsung SSD 840 Evo 250GB | PSU: EVGA Gold 650W | OS: Win 7 Ultimate SP1 64-bit | Fire Strike: P10068

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 4 anonymních