Truecrypt heslo

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Truecrypt heslo

Příspěvek od Vlastik80 »

Zdravím,

mám menší problém. Vytvořil jsem si v TC svazek, zadal heslo a potom později toto heslo zapomněl. :D
Resp. vím která slova heslo obsahuje, ale nevím v jakém pořadí, tak mne napadlo zda neexistuje nějaká aplikace co by pracovala s listem kde bych zadal slova pod sebe a ona by zkusila jejich možné kombinace i náhodně dle nastavení a tak bych se do toho kontejneru opět dostal.
Tipuji že ne a že budu muset zkoumat možnosti ručně sám. Bruteforce (TCBrute2) jsem zkusil, ale tato app nefunguje, zkusil jsem list hesel a on napsal že ani jedno neotevře kontejner, přitom jsem do seznamu zapsal schválně i heslo platné.
Stačilo by něco co by třeba přes command line spolupracovalo s TC a generovalo dle listu možné heslo s případným mountem kontejneru coby disku v případě úspěchu...
Domnívám se ale že to je na hranici "legálnosti" a tudíž asi nic ofi nebude. Každopádně díky za nápady a tipy.

PS: To že si mám na heslo vzpomenout v jeho přesném sledu a znění mi prosím nepište :mrgreen: Nejsem lenoch, ale po vyzkoušení asi 300 kombinací mě to nějak přestává bavit kombinovat... :down:
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Re: Truecrypt heslo

Příspěvek od Vlastik80 »

Tak heslo jsem nalezl pomocí Ivan Golubev's Password Recovery Suite. Perfektní aplikace, heslo nalezeno díky předdefinovanému seznamu možných hesel asi za 3 sekundy. Díky i tak za pozornost ;)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Truecrypt heslo

Příspěvek od Alfajk »

tos mel docela stesti,zes pouzil slova...ja mam hesla z nic nerikajici kombinace znaku,to bych se asi docela nacekal :lol:
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“