-Prosím o pomoc-

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
NatyD
Nováček
Nováček
Registrován: 23. črc 2013

-Prosím o pomoc-

Příspěvek od NatyD »

Dobrý den,
během posledních pár dní mi odešel napájecí obvod v NB (Lenovo IdeaPad U165), začal se neuvěřitelně přehřívat (po půl hodině provozu se mi zdá téměř vařicí, hlavně klávesnice :o ) a trvalé problémy se zvukem (jakoby nahrazuje v jistých intervalech zvuk za skřípání, šumění a praskání) se ještě prohloubily a dnes se jako třešničku na dortu jedna třetina obrazovky zprava zobrazuje s takovým světlejším, průhledným obdélníkem.(Až se ho odvážím zapnout doplním screen :wink: ) Často se v ní objevují vodorovné tmavší pruhy a při puštění filmu modře vyrýpává stíny. Zrovna v tuhle chvíli problikává a mění velikost těch obdélníků. Nejdřív jsem si myslela, že jde jen o malou chybu, ale ani po restartu nemizí. Možná jsem až moc paranoidní, ale jelikož se mi během jednoho týdne v NB rozbilo tolik věcí ... Antivirus mám Eset Nod32, ten ale nic neobjevuje.
Prakticky vůbec v těchto věcech nevyznám, NB mám už 2 roky, možná se prostě jenom rozbíjí, ale stejně moc prosím o radu. Pokud by se nejednalo o vir, napájecí obvod se dá vyměnit, ale co s tím světlejším obdélníkem a přehříváním?

Docela se i bojím, až ho budu muset znovu zapnout, to nahodilé problikávání obrazovky mě celkem děsí, zatím ho mám vypnutý na stole, protože to blikání se stéle zhoršuje. Začalo to pouze světlejším vystínováním asi na hodinu, kterého jsem si téměř nevšímala, teď už se nepřetržitě mění. Docela se bojím, co s tímhle tempem přijde příště :roll:

Předem děkuji !
Ad3san
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. úno 2014

Re: -Prosím o pomoc-

Příspěvek od Ad3san »

Podle toho co pisete by mohla odchazet graf. Karta
Notebook:Asus N61Vn
Mobil:Samsung galaxy S4
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“