Eset vs Symantec End Point vs Avast

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
Ripper6
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2010

Eset vs Symantec End Point vs Avast

Příspěvek od Ripper6 »

Me by zajmalo co rikate na tuhle trojici antiviru a kompletnim resenim, ktere maji i firewall.
Myslim tim ted placene edice bez ohledu na cenu ale spis kvalitu, co dokazou ubranit, zachytit.
1.Eset Smart Security 7
2.Symantec EndPoint Protection 12 nebo Norton? Pokud je to podobne co do ochrany a lisi se jen kvuli sprave vice pc pro firmy.
3.Avast Internet Security a Premier

Pokud tomu nekdo vic rozumite, budu rad kdyz me nekdo odpovi na par otazek.

1.u Esetu se mi libi hlavne nastaveni, jednoduche, prehledne, dobra blokace kdyz nechcete pres firewall neco pustit na net.

2.Symantec pripadne Norton me zaujal ze to vidim hodne u firem a bankovnictvi. Ty by snad si tam neco spatneho necpali. Je to opravdu tak dobre? Casto u testu vidam ze je klidne az na 4 miste ale proc by pote banky, urady, IT firmy nemeli treba placenej Avast? :D

3.Avast me posledni edice velmi zaujala diky nastaveni, moznost taky ma neco pro bankovnictvi a tez ma firewall od placene verze. Trochu je ale obava, kdysi jsem mel na XP Avast, zapomel vypnout aktualizaci komponent. Tu udelal a podelal se celej Win a neslo se uz tam dostat.

Co na ne rikate? Ktery je podle Vas ten nej? Na Esetu se me nelibi ze posledni dobou lidi na to nadavaj, ze uz je slabsi a nezachyti udajne tolik viru. Presto jsem zatim nemel problem. Avast jsem tady kdysi pak jeste zkousel pred lety a to zas vecne rvalo na kazdou blbost.
Win 11, AMD 7950x3D, SSD M.2 Seagate FireCuda 530 4TB, 2x SSD SATA Crucial 4TB, 2x HDD Toshiba ent MG09 18TB. MB Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO, RAM G.Skill Trident Z5 Neo 64GB 6000Mhz (AMD Expo), GPU Gigabyte RTX 4090 OC 24G, Case Fractal Design Meshify 2 XL, MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W, BDXL VERBATIM UHD 4K USB BD-RW. Monitor Sony Bravia 65x95L (Dolby Vision), Sound PC Onkyo HT-S7805 (Atmos,DTS X)
Ripper6
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. led 2010

Re: Eset vs Symantec End Point vs Avast

Příspěvek od Ripper6 »

a ktery podle Vas ma z toho nej firewall? Kdyz uz pouzit kompletni reseni? :D
Win 11, AMD 7950x3D, SSD M.2 Seagate FireCuda 530 4TB, 2x SSD SATA Crucial 4TB, 2x HDD Toshiba ent MG09 18TB. MB Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO, RAM G.Skill Trident Z5 Neo 64GB 6000Mhz (AMD Expo), GPU Gigabyte RTX 4090 OC 24G, Case Fractal Design Meshify 2 XL, MSI zdroj MEG Ai1300P PCIE5 1300W, BDXL VERBATIM UHD 4K USB BD-RW. Monitor Sony Bravia 65x95L (Dolby Vision), Sound PC Onkyo HT-S7805 (Atmos,DTS X)
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“