Mizerný herní výkon

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
Humr98
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. říj 2013
Bydliště: Přerov

Mizerný herní výkon

Příspěvek od Humr98 »

Ahoj , píši zde kvůli problému kamaráda , který na svém notebooku hrává běžně WOT na průměrných 30fps a nikdy neměl problémy s lagama. Jenže za poslední týden se mu celý PC nějak seká a ve hře mu fps skáče 50-7-25-30-14 . 1. mě napadlo , že by to mohlo být třeba přehřátím , ale je to nepravděpodobné. Má slušnou chladící desku a pc není při doteku ani moc teplý. Tak by jsem se chtěl zeptat , jestli to nemůže dělat nějaký záškodnický program. Slyšel jsem o nějakém , co neustále vytěžuje komponenty PC ale nevím , jak ho odhalit. Pokud někdo poradí tak dík.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Mizerný herní výkon

Příspěvek od LoCo99 »

pc neni na dotek ani moc teplý je hodně odbornej výraz jak specifikovat teplotu jednotlivejch komponent
Humr98
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. říj 2013
Bydliště: Přerov

Re: Mizerný herní výkon

Příspěvek od Humr98 »

tak zatím jsem zjistil jen teplotu cpu , která činí 52C v zátěži. Měřeno Core Tempem
kdyrja
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. pro 2011

Re: Mizerný herní výkon

Příspěvek od kdyrja »

Nemá tam nějakej miner? ted se dost rozšířili. Já už ho měl v pc asi 3x. Využívá výkon jeho GK. Když dá procesy nebo po spuštění není tam něco podezdřelého?
PC_1: AMD Ryzen 5 1600 ; AMD RX 580 8Gb (Sapphire) ; 8Gb RAM ; corsair cx600 v2 ; 1tb HDD + 750gb hybrid SSD + 240gb SSD
PC_2: Intel core i5 3570 ; AMD HD 7950 3Gb (Sapphire) ; 2x4Gb RAM ; corsair cx600 v2 ; 1tb HDD + 120Gb SSD
PC_3: AMD A4 6300 + AMD Radeon HD 8370D ; 4Gb RAM, OCZ FirePower CoreXStream 500W ; 500Gb HDD
NB: Intel core i3 370m ; Nvidia geforce GT 540m ; 750gb hdd ; 4gb RAM
NB: Intel core i7 3632QM ; AMD Radeon HD7670M ; 1tb hdd + 128gb SSD ; 8gb RAM
trodas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2004
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mizerný herní výkon

Příspěvek od trodas »

A pokud nic nemůže najít, tak by bylo dobré, aby to prostě zkusil reinstalovat - než něco hledat, když neví jak, tak je to často nejrychlejší cesta, jak se vrátit k hratelnému WOTku.

Zcela určitě se jedná o nějaký softwarový záškodnický program, který mu vytěžuje PC, takže si nezahraje...
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
"I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts..." - Hemingway
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“