Co je comhost.exe?

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
rel7
Nováček
Nováček
Registrován: 27. led 2014

Co je comhost.exe?

Příspěvek od rel7 »

Nějak mě začíná zlobit pc tak jsem si říkal že bych si měl projet procesy jestli není spuštěn nějaký šmejd a bude jich tam asi víc. Občas jsem si všimnul že mi skočilo využití cpu skoro na max ale zase to kleslo že jsem nepostřehnul jaký to byl proces. Nejvíce mě zarazil 27218346293184.exe a comhost.exe. Oba měli zapnutou virtualizaci UAC, jsou uloženy v C:\ProgramData\{$1284-9213-2940-1289$} (ta poslední složka je skrytá). 1. soubor po ukončení procesu smazat šel ale comhost.exe ne, zkoušel jsem ukončit a rychle přejmenovat, pak už smazat šel ale stejně se vytvořil znova. Někde jsem se dočetl že 27218346293184.exe je trojan a používá se pro zneužití bankovních hesel. Vubec nevím jak se toho zbavit, není na to nějaký program na pročištění? CCleaner jsem zkoušela nic... :/
Děkuji za každou radu, pokud jsem toto téma zařadi špatně nebo vytvořil zbytečně znova omlouvám se.
Kalba222
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 12. pro 2008

Re: Co je comhost.exe?

Příspěvek od Kalba222 »

comhost.exe is a COM Aggregation Host and part of Norton Internet Security developed by Symantec :wink:
rel7
Nováček
Nováček
Registrován: 27. led 2014

Re: Co je comhost.exe?

Příspěvek od rel7 »

Jo tak, Nortona v pc nemám ale stejně to neřeší můj problém jak to odstranit...Jinak díky :)
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“