Ako odinstaloat Microsoft Security Essentials

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
Lavak
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. úno 2008
Bydliště: Liptovsky Mikulas SR
Kontaktovat uživatele:

Ako odinstaloat Microsoft Security Essentials

Příspěvek od Lavak »

Zdravym je mozne nejako inak ako cez "pridat alebo odobrat programi" odinstalovat Microsoft Security Essentials. Problem je ten ze ho tam vobec nevidim. Mam Win 7 x64. V praci mam XP a tam je normalne modra ikonka ale u mna v PC ho vobec neviem najs. A to myslim doslovne ako keby vobec v PC nebol. Max mi to najde nejake registre. Inak ho normalne vydim a mozem ovladat cez ikonku dole pri hodinach ale zbavit sa ho neviem. Dakujem za kazdu radu.
iOioo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2011
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako odinstaloat Microsoft Security Essentials

Příspěvek od iOioo »

asi takto ... http://bit.ly/Mrb6uJ
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx red
Lavak
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. úno 2008
Bydliště: Liptovsky Mikulas SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako odinstaloat Microsoft Security Essentials

Příspěvek od Lavak »

Dik to som uz skusal davno nefunguje to. Podla tohto navodu som ho aspon zablokoval. Ten navod je neaktualny vselico mi tam nesedelo a preto mi stale hlasi ze je nainstalovany, Ked chcem instalovat iny antivir furt mi to vypisuje varovanie ze je nainstalovany iny antivirovy program (aj ked som ho rucne "odinstaloval"). Pc funguje vcelku normalne ale raz za den sa na asi minutu sekne uplne - mys aj klavesnica aj programi a potom sa sam odsekne. Reinstal nefunguje lebo pri instalacii to po mne chce aby som MSE najprv odinstaloval. Skor som myslel ci nieje nejaky spolahlivy program podobny regcleaneru len s tym ze odstrani vsetky sucasti vybraneho programu nie len registre.
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“