Avira System Speedup - zkušenosti

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Avira System Speedup - zkušenosti

Příspěvek od Václav Sedlář »

Ahoj, máte nějaké zkušenosti s produktem Avira System Speedup? Mám koupený avira antivirus a zajímalo by mě, zda se vyplatí i tato nová věc, nebo je to zbytečný produkt...Díky
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Avira System Speedup - zkušenosti

Příspěvek od zombux »

a na jakém principu to jako má ten počítač "zrychlit" - přemluví to hardware aby běžel rychleji?
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Avira System Speedup - zkušenosti

Příspěvek od kotas »

Nekupuj blbosti, je to "zbytečný produkt" :mrgreen: ..to si radeji kup neco na jidlo ci na sebe a udelas lip.
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avira System Speedup - zkušenosti

Příspěvek od Václav Sedlář »

také si myslím, jen mě zajímal Váš názor...Protože s Avirou jako antivirusem jsem už 3 roky spokojen...
leonin
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 17. lis 2009
Bydliště: Brno

Re: Avira System Speedup - zkušenosti

Příspěvek od leonin »

Zdravim prosim o radu jak u aviry povolit vyjimku nějakeho souboru prosim o podrobny postup.Děkuji
iOioo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2011
Kontaktovat uživatele:

Re: Avira System Speedup - zkušenosti

Příspěvek od iOioo »

síce to sem nepatrí ale nech sa páči :)
configure avira -> pc protection -> system scanner -> scan -> exceptions -> ... vybrať súbor -> add
configure avira -> pc protection -> real-time protection -> scan -> exceptions -> ... vybrať súbor -> add
apply
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx red
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“