Problém s reklamou

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
Berne
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. kvě 2013

Problém s reklamou

Příspěvek od Berne »

Dobrý den,
mám Win 8 zakoupený oficiálně. Mám problém, že jsem na netu hledal jeden prográmek a omylem jsem asi někde stáhl nějaký vir nebo co to je. Jde mi o to, že když najedu na internetový prohlížeč dole hned automaticky mi vyskočí reklama, která vyskočí vždy na další stránce. ADblock mám ale ten tomuto nepomůže. Chtěl bych se zeptat jak to zrušit nebo najít a vyléčit.

Děkuji za odpověď
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: Problém s reklamou

Příspěvek od pilarius »

Zkus obnovení systému, to bude asi nejjednodušší. Takhle není jasné, jestli se jedná o doplněk v prohlížeči nebo něco jiného.
Když už musíš tahat warez, tak je snad samozřejmostí kvalitní zabezpečení (za sebe doporučuju free kombinaci Comodo firewallu a Avast antiviru) + dodatečná kontrola podezřelých souborů pomocí virustotal.com.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
paiadin
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 31. črc 2014
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s reklamou

Příspěvek od paiadin »

MSI H87I AC, Intel Core i7-4770, Kingston 16GB HyperX Anniversary Series 1600MHz DDR3 CL9 XMP, MSI GeForce GTX760 2GB/OC, SSD Crucial M500 240GB, Zalman CNPS20LQ, Be quiet! Straight Power E9-600W, Bitfenix Prodigy, Dell UltraSharp U2412M, Logitech Wireless K270, Logitech Marathon Mouse M705, Plantronics Gamecom 307
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Re: Problém s reklamou

Příspěvek od Jey »

avast free antivirus, nebo anti malware
PeteZ
Nováček
Nováček
Registrován: 25. kvě 2014

Re: Problém s reklamou

Příspěvek od PeteZ »

Mám stejný problém - nový PC, Win7, Počítač dispecera žadne warez ani nic takového nestahuje. Nainstaloval maximalne Účto. ..Stezuje si v chromu na zahlcení reklamou a po kliknutí se otevre nové okno s reklamou.

V zitvote se mi to na mym pc a už vubec ne v chromu nestalo. Můžete nekdo poradit ? ..Díky

+ na počítači je nainstalovaný nod ( samozrejme legalni)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Problém s reklamou

Příspěvek od Alfajk »

pres nod nic neprojde pokud se zkombinuje s inteligentnim uzivatelem,pouzivam ho leta a neni problem...na ten pc zcela jiste nainstaloval nejakou blbost kde byl pribalenej nejakej reklamni adware jako opencandy,monetyze atd...neinstaloval si tam treba prehravac na videa? i treba VLCplayer,BSplayer je pricinou tehlech problemu

na 90% pomuze http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/ a na ten zbytek pak https://www.malwarebytes.org/mwb-download/
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“