Potřebuji poradit s novým antivirem.

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
DerpingWork
Nováček
Nováček
Registrován: 26. kvě 2015

Potřebuji poradit s novým antivirem.

Příspěvek od DerpingWork »

Zdravím,
jak se už možná u některých z vás taky tak stalo, tak uvažuji o změně mého antiviru (aktuálně mám avast ale jelikož mi blbne a házi Evo-gen errory a nemůžu se trefit s heslem tak na to dlabu).
(Jak můžete vidět tak avast mě posledně dost naštval když po mě chtěl heslo u kterého jsem si byl jist že je správné ale prý "nebylo")

Rád bych pokud by jste mi byli schopni poradit nějaký dobrý antivirový program který má verzi zdarma i pro takovou držgrešli jako jsem já.
(Pokud možno nějaký známý, nebo alespoň důvěryhodný)

Děkuji předem za rady a nashledanou.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
zigo
Černá karta
Černá karta
Registrován: 17. bře 2013
Bydliště: OSTRAVA

Re: Potřebuji poradit s novým antivirem.

Příspěvek od zigo »

zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Potřebuji poradit s novým antivirem.

Příspěvek od zombux »

jj, řešení od MS je v pohodě. papírově není TAK kvalitní jako ostatní konkurence, ale většinu syflů odchytí a komplexnější nákazu stejně neodchytí ani konkurence. pokud člověk není debil, neleze na zavšivené weby a nespouští evidentní viry z e-mailu, stejně se nemá moc čeho bát...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
zigo
Černá karta
Černá karta
Registrován: 17. bře 2013
Bydliště: OSTRAVA

Re: Potřebuji poradit s novým antivirem.

Příspěvek od zigo »

zombux píše:... a komplexnější nákazu stejně neodchytí ani konkurence
No právě, ti lumpové jsou vždy o krok napřed
A od té doby co jsem chytil bacil "Policie České Republiky" ačkoliv jsem byl "chráněn" ESETem, tak jsem dospěl k názoru že platit za antivirus nemá smysl a nejlepší ochrana v mém případě je ...ACRONIS
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“