PCTuning
http://pctforum.tyden.cz/

Avast cleanup vypnutí zbytečných programů
http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=54&t=234779
Stránka 1 z 1

Autor:  Richo [ pá 20. listopad 2015, 18:27 ]
Předmět:  Avast cleanup vypnutí zbytečných programů

Zdravím,

nechal jsem si proskenovat PC Avastem a našel mi tam plno prý nepotřebných programů, které by po zaplacení vypnul. Kupovat si jej nemíním, ale je u toho cesta ke klíčům v registru. To se ten klíč jenom smaže, aby se program vypnul? nebo je to složitější? Není na to nějaký jiný free prográmek?

Autor:  zombux [ pá 20. listopad 2015, 18:36 ]
Předmět:  Re: Avast cleanup vypnutí zbytečných programů

pokud si myslíš, že smazání několika záznamů v několikamegabytovém souboru (registr) čemukoliv pomůže, pak samozřejmě tyhle nesmyslné utility dál používej :) konkrétně tyhle klíče na screenshotu neříkají vůbec nic o tom, jestli to tam je potřeba, jestli to tam není potřeba nebo jestli je bezpečné to smazat. každopádně vůbec nevidím důvod, proč to "čistit".

Autor:  Richo [ pá 20. listopad 2015, 19:51 ]
Předmět:  Re: Avast cleanup vypnutí zbytečných programů

No já myslel, že se tím třeba vypnou nějaké nepotřebné služby nebo tak nějak. Každopádně pokud nebudu jistě vědět co to udělá, tak samozřejmě na ty registry nešáhnu. Mám PC se starou P4-kou a trochu se to seká, tak jsem myslel, že by to mohlo trošku pomoct. Jinak OS tam je Windows 7.
Díky.

Autor:  rousini [ po 23. listopad 2015, 18:38 ]
Předmět:  Re: Avast cleanup vypnutí zbytečných programů

Na to si stáhni Revo uninstaller, je tam utilitka Čistič Zbytků a ta ti k tomu výpisu klíčů z registru přidává odkaz na konkrétní program, takže aspoň máš tucha jestli je to součást systému nebo pozůstatek.
Jestli se ti seká PC, tak odinstaluj moloch jménem Avast, který hlídá každý prd, ale jak by řekl Mell Gibson, neuhlídá ani kýbl teplejch chcánek.
Taky si zkontroluj, co všechno se ti spouští při startu PC, nepotřebné zakaž.

Autor:  MV [ čt 26. listopad 2015, 14:00 ]
Předmět:  Re: Avast cleanup vypnutí zbytečných programů

Jediné, co u takhle starého PC s Avastem pomůže, tak je odinstalace samotného avastu a nahrazení něčím méně nenažraným. V kompu u rodičů se potichounku aktualizoval avast na nějakou novou verzi a počítač se totálně zpomalila až k nepoužití (a to jim na běžnou práci dualcore a 2G paměti v pohodě stačilo a stačí i potom, co jsem ho dal do pryč).

Stránka 1 z 1 Čas je uváděn v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/