Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je čt 24. květen 2018, 02:22

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: defender
PříspěvekZaslal v: ne 2. červenec 2017, 17:08 
Nováček
Nováček

Ahoj,

dva roky co mám WIN10 používám jako antivir jejich Defender. Nikdy jsem neměl žádný problém co se týče virů. Před pár dny mě napadlo, že vyzkouším Bitdefender a zkontroluji PC, protože člověk nikdy neví. Všechny kontroly negativní.

Poté co jsem dnes Bitdefender odinstaloval a automaticky naskočil WIN denfender, mě vyskočilo 38 hrozeb virů Win32/Grenam.A. Dokonce na dvou HDD ze tří co mám.

Proto bych se chtěl zeptat jestli mám opravdu zavirované PC nebo se jedná o nějakou chybu? Je mě totiž divné, že do té doby mi žádná kontrola nic neobjevila a dnes jsem kromě sledování YouTube na PC nic neprováděl.

Děkuji za pomoc

Předmět: Re: defender
PříspěvekZaslal v: út 18. červenec 2017, 10:48 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

Osobně bych Defender jako antivirus nenazval. Na PC mám ESS a nikdy nezklamal. Co mají u nás zákazníci tak z 80% je to ESS a zbytek je AVG nebo Northon.
Zkus si zkušebně stáhnout online scanner a poznáš jak si natom
https://www.eset.com/cz/online-scanner/

MB: ASROCK Z170 PRO4; CPU: Intel core i7 6700K; CPU FAN: Noctua NH-D14; GPU: GTX 1070 Gainward; RAM: DDR4 Corsair vengeance 2x8GB 3200Mhz; PSU: Corsair AX 750W Gold SOUND CARD: FOCUSRITE Scarlett 2i2 2nd Gen; SPEAKERS: Yamaha HS5 Studio Monitor WH CASE: FRACTAL DEFINE R4 Arctic White

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních