Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je so 15. prosinec 2018, 06:17

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 424 příspěvků ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  další
Autor Zpráva
 Předmět: 64Bit Antivir
PříspěvekZaslal v: st 19. srpen 2009, 20:39 
Začátečník
Začátečník

Hledám nějakou náhradu za Spyware Terminator, který jsem používal na 32Bit systému.

Předem děkuji za odpověď.

Razer Basilisk, Cynosa, Kraken | Samsung 27" Curved

Předmět: Re: 64Bit Antivir
PříspěvekZaslal v: st 19. srpen 2009, 20:48 
Odborník PCT
Odborník PCT
Obrázek uživatele

no, tak jak začít...

1) spyware terminator bych radši nepoužíval, je v podstatě k ničemu
2) spyware terminator funguje stejně dobře na 32bit i 64bit systému
3) spyware terminator především není antivir ale antispyware

takže, jak to vidíš teď?

PříspěvekZaslal v: st 19. srpen 2009, 21:49 
Začátečník
Začátečník

Noo, špatně? Potřebuji zajistit kompletní ochranu počítače, tak to vidím. :D

PříspěvekZaslal v: st 19. srpen 2009, 22:05 
Odborník PCT
Odborník PCT
Obrázek uživatele

to je dost širokej pojem... jsi aspoň za NATem?

PříspěvekZaslal v: st 19. srpen 2009, 23:14 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Kompletní ochranu počítače? No, zaprvé si zakup nějaký kompletní balíček IS služeb, tzn. třeba Nod internet security, nebo Kaspersky internet security. A zadruhé, všem vřele doporučuji sandboxie... Bohužel 64b verzi už nepodporují, ale dříve byla.

Mimochodem NOD 32 nedoporučuji tak, jako KIS... Sám ho sice používám, ale jen proto, že mám legální licenci. Jinak jsem na něj slyšel docela dost špíny a ačkoliv nevím, jestli je to pravda, upřímně je mi to jedno. Kaspersky IS je výborné řešení, pokud se rozhoduješ, co koupit.

PříspěvekZaslal v: čt 20. srpen 2009, 02:47 
Čestný člen
Čestný člen
Obrázek uživatele

pokud KIS neudelal neco se systemovymi naroky, tak to je nepouzitelny software.

zakladem je kvalitni FW (outpost, comodo). z antiviru pouzivam nod 5 let a nikdy nemel jsem duvod menit.

antispyware rezidentne nepouzivam, jenom jednou za cas spyware doctor.

ono kdyz si za natem nebo si poradne hlidas sitovou komunikaci, tak ti spyware ani moc nebude vadit.

prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*

PříspěvekZaslal v: čt 20. srpen 2009, 07:14 
Odborník PCT
Odborník PCT
Obrázek uživatele

můj názor - pokud jsi za NATem a nejsi prase, tak firewall nepotřebuješ, antivir jen jako pojistku, a antispyware stačí spybot a jeho imunizace.

PříspěvekZaslal v: čt 20. srpen 2009, 07:37 
Začátečník
Začátečník

Co jsem tak četl na wiki, tak jsem asi před NATem. Jinak vůbec nemám tušení, jak se to dá zjistit. IP adresu mám já i otec v dílně jinou, takže bych řekl, že žádný NAT snad ani nemáme. :oops: :?

Co jsem tak četl, tak jsem došel k závěru, že asi vezmu Nod32 a Spybot.

Spyware Terminator na 64Bit funguje, ale některé jeho funkce jsou omezené.

PříspěvekZaslal v: čt 20. srpen 2009, 11:27 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Já mám ESET Smart Security a je to normálně 64-bit, žádnej problém.

Resp. na stránkách Eset máš ke stažení jak 32-bit verzi, tak i 64-bit verzi. Licenci si koupíš bez ohledu na architekturu a pak nainstaluješ co potřebuješ (a budeš mít zajištěnu komplexní ochranu systému včetně uživatelské podpory ze strany společnosti ESET).

PříspěvekZaslal v: čt 20. srpen 2009, 11:52 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Pokud chces ciste antivir tak pro nefiremni pouziti existuje Avira.

Ja mam doma celou sit na Comodo. S tim, ze 1 PC ma komplet Comodo Internet Security a ostatni maji jenom antiviry.

Osobne doporucuju comodo at uz v jakekoli instalaci.

Jinak souhlas s tim ze pokud mas NAT tak nepotrebujes firewall, ale bohate staci antivir.

EDIT : Jak comodo tak Avira jsou samozrejme freeware (comodo je freeware i pro firemni pouziti).

Laptop : MSi GT683DX - Intel Core i5-2430M, 6GB DDR3, nVidia GTX 570M, OCZ Vertex 4 512GB + WD500BEKT 500GB, Roccat Kone+, Creative Soundblaster X-Fi Surround 5.1 Pro, Roccat Kave 5.1, Windows 7 Ultimate 64-bit
Laptop 2 : HP Elitebook 8440p - Ubuntu
Tablet : Asus Transformer Prime TF201

PříspěvekZaslal v: čt 20. srpen 2009, 20:56 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

myom napsal:

Nemohu souhlasit.
Kaspersky Internet Security mi fičí strašně rychle a nežere skoro systémové prostředky, ani při kontrole na pozadí, aktualizace několikrát denně, mohu vřele doporučit s osobních zkušeností - testoval jsem vícero komplexních zabezpečení a na KIS nedám dopustit, opravdu jediný použitelný SW ;-)

MSI 970A-G43, AMD FX6300@4.4GHz, 20GB RAM (9-9-9-9-24-1T), GIGABYTE GTX 660 Ti Ultra Durable 3GB (GV-N66TOC-3GD), SSD Transcend 60GB (OS) + 1TB WD BLACK (DATA), 32" IIYAMA, X-Fi Xtreme Music. http://steamcommunity.com/id/kotasCZ/

PříspěvekZaslal v: čt 20. srpen 2009, 22:18 
Čestný člen
Čestný člen
Obrázek uživatele

sak jsem psal jestli. ten balik jsem testoval uz pred nejakym patkem, ale tehdy to bylo proste hrozne. aktualizace i nekolikrat denne, to jo, ale taky 10% z vykonu... jestli to odladili, tak jenom dobre :)

prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P

PříspěvekZaslal v: čt 20. srpen 2009, 22:51 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

myom napsal:

zakladem je kvalitni FW (outpost, comodo). z antiviru pouzivam nod 5 let a nikdy nemel jsem duvod menit.

antispyware rezidentne nepouzivam, jenom jednou za cas spyware doctor.

ono kdyz si za natem nebo si poradne hlidas sitovou komunikaci, tak ti spyware ani moc nebude vadit.

ja sem za natem a pouzivam eset smart security 4, ten FW co tam je vyuzivam pri blokaci/povoleni programu a portu ( na to staci ) antispam v thunderbirdu a Antivir jako ochranu souboroveho systemu pristupu na web apod...

Antispyware Ad-Aware AE (free - ale nejde adwatch) a pustim obcas sken PC ale nenajde nic nez tracking.cookie

:) uz se mi velice dlouho nestalo ze by PC padlo kvuli infekci

PříspěvekZaslal v: pá 21. srpen 2009, 06:24 
Odborník PCT
Odborník PCT
Obrázek uživatele

ad-aware je úplně k ničemu, nenajde nikdy nic.

PříspěvekZaslal v: pá 21. srpen 2009, 14:29 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Ad Aware je celkem dobrej, občas něco najde, když to nenajde antivirák.

Ale doporučil bych ten ESET, teď maj akci 3 licence za cenu 1, což je solidní.
AVG mám koupeno též, ale zdá se mi lepší ten ESET.

PříspěvekZaslal v: pá 21. srpen 2009, 16:12 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Trek napsal:
Ad Aware je celkem dobrej, občas něco najde, když to nenajde antivirák.

Ale doporučil bych ten ESET, teď maj akci 3 licence za cenu 1, což je solidní.
AVG mám koupeno též, ale zdá se mi lepší ten ESET.

Fakt by mě zajímalo, jak lidi "testují" různé druhy zabezpečení na PC. Psát že Ad-Aware je dobrej, občas něco najde když to nenajde antivirák nejde vůbec dohromady :idea:
Nebo že "se zdá být lepší" ESET než-li AVG, to už je další drsná věta..

Nebo podle čeho soudí, že je lepší tohle než tamto, protože u nás v práci je taky menší fobie: jedni tvrdí a melou furt o ESET, další o SYMANTEC a někteří o ALWIL. Když se někoho zeptám, jestli zkoušel třeba nějakou poslední verzi antivirového/komplexního programu od ESET, tak ve většině případů dostanu odpověď, že "proč je to shit a nikdy bych si ho nenainstaloval".

Zjišťovat po diskusích, jaký je nejlepší antivir, nebo jaké mám použít zabezpečení počítače, je na nic a ještě jednou na nic.

Každý má v hlavě něco jiného, že to používá, já neodsuzuji žádný z programů, osobně jsem pro NIS, KIS, ESET SMART SECURITY apod., vždy je chyba v uživateli a v nastavení samotného programu, každému vyhovuje holt něco jiného, nikdy většinou v samotném softu..i když tohle v případě Grisoftu a jejich AVG se říci nedá - od verze 5 pořád stejně nepoužitelný a zbytečný software plný poplašných zpráv, stejně jako AVAST Home.

MSI 970A-G43, AMD FX6300@4.4GHz, 20GB RAM (9-9-9-9-24-1T), GIGABYTE GTX 660 Ti Ultra Durable 3GB (GV-N66TOC-3GD), SSD Transcend 60GB (OS) + 1TB WD BLACK (DATA), 32" IIYAMA, X-Fi Xtreme Music. http://steamcommunity.com/id/kotasCZ/

PříspěvekZaslal v: pá 21. srpen 2009, 17:55 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Lze to soudit snadno. Pokud máš zakoupeny tyto produkty jako např. mám já, tak podle počtu zachycených a odstraněných infekcí lze vyvozovat závěry.

Testovat lze snadno, stačí si postahovat infikované soubory a navštívit škodlivé weby.

PříspěvekZaslal v: so 22. srpen 2009, 12:00 
Čestný člen
Čestný člen
Obrázek uživatele

Trek napsal:
tak podle počtu zachycených a odstraněných infekcí lze vyvozovat závěry
ne, to skutecne nejde, protoze nevis, kolik toho v pc mas.

PříspěvekZaslal v: so 22. srpen 2009, 17:16 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Koudy a spol: to ze je clovek za NATkou jeste neznamena, ze nepotrebuje firewall :lol:

PříspěvekZaslal v: so 22. srpen 2009, 17:21 
Odborník PCT
Odborník PCT
Obrázek uživatele

Flegy napsal:
Koudy a spol: to ze je clovek za NATkou jeste neznamena, ze nepotrebuje firewall :lol:

pokud není člověk prase, NAT chrání před infiltrací zvenku hodně solidně, a většině uživatelů to bohatě postačí. jistě, pro paranoiky je podstatná totální kontrola provozu, a to v obou směrech. jenže - firewall je jen pro lidi kteří chápou jak funguje, a jsou schopni si ho perfektně nastavit. takových je menšina... firewall je pro normálního uživatele dost zbytečný luxus. a kdo si dobrovolně nainstaluje do systému trojany (jinak než dobrovolně to nejde - vždycky to musí spustit uživatel, "samo" se neděje nikdy nic), dobře mu tak :mrgreen:

Odpovědět na téma  [ 424 příspěvků ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  další

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 3 anonymních