Antiviraky

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
FIRE
Nováček
Nováček
Registrován: 23. čer 2004

Příspěvek od FIRE »

ronny píše:AVG neni antivirak ;)) F-Secure rulez ;))
Jj F-Secure je good, taky ho pouzivam, ale zda se mi, ze by v hlasovani neuspel. Procpak je asi tak neoblibeny? Netusi to nekdo?
JanHavlicek
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2003
Bydliště: Praha, Jindřichův Hradec

Příspěvek od JanHavlicek »

Lemra píše:Zatržítko tam je - ale mě to nefunguje a nikdy nefungovalo... :sad: Schválně si to zkus - v mailu máš vira...
A kde je ta tabulka Troubleshooting ? Já jsem ji v KAV nenašel :oops:
Dell Inspiron 6400, HP mini 5103, Nokia E71, Nokia E75, HTC HD2
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

JanHavlicek píše:A kde je ta tabulka Troubleshooting ? Já jsem ji v KAV nenašel :oops:
Ježiši... :sneaky: Nastavení...real time...potíže :wink:...máš na minulý stránce obrázek :devil:
mr_sheen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2004
Bydliště: okr. Uherske Hradiste
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr_sheen »

ja pouzivam norton 2005,super,ma integrovany FW
Sapphire Radeon NITRO RX 6800 16G OC Gaming + AMD Ryzen 7 5700X + Seagate FireCuda 530 1TB + Odyssey G50A 32 + ASUS ROG STRIX B550-A GAMING + Kingston Fury Renegade Black 32GB DDR4 3600 CL16 + Seasonic Focus GX-850 + Fractal Design Meshify 2 Compact
systemjack
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. čer 2004
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od systemjack »

Zdravím
Tak ten Nod32 to je absolutně good ale za vše dobré je taky nutné zaplatit, co se týče AVG7 není to až tak špatný, co se týče Avastu tak to radši nebrat.Pak ještě snad NortonSymantec ale opět vše zpoplatněno,
stějně jako F-secure(3skenovací motory) taky není ale zadara.
A taky nechodit na stránky co mají pochýbný odkaz.
ElCon
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. zář 2004
Bydliště: Brno - Centrum
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ElCon »

Lemra píše:NOD32 je vynikající a podle testů většinou i nejrychlejší AV soft na světě. Je to rovnocenný partner AVP i NAV, má včasný aktualizace a celkově nemá chybu.

Avast nebo AVG je katastrofa, takovej soft nepatří na disk, ale do popelnice. Příšerný aktualizace obsahující chyby a potom aktualizace aktualizací, nemožnost korektního odinstalování, zpomalení systému, spousta falešnejch poplachů a naopak označení infikovanýho souboru jako čistýho... kdo jednou poznal cokoliv lepšího, nikdy se k Avastu a zejména k AVG nevrátí.
No my jsme snad bratři ! Začínal jsem na AVG, pak jsem byl Blasterem přeučen na NOD32, trial NODu mě přeučil na Avast!, ale pak jsem si zase našel cestu k NODu. Je to nejlepší antivir, kterej je!
wAr3z. p0m0zT3 v b0jI, kT3rý j3 zDáNliVě pR0hRaNý
Axis
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. kvě 2004

Příspěvek od Axis »

Ja som pouzival AVG 6 a presiel som na AVG 7, ale to sa mi zdalo ako velke neohrabane monstrum. No neni nad rychly a bezpecny NOD 32 :-D
DewiL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DewiL »

Priklanim se k avastu... Je lama friendly a navic se nemusim starat o aktualizace.... ,,Byla nainstalovana nova virova databaze. Pro zobrazeni informaci kliknete zde"... Jednoduchy nastaveni.... a navic je free-tzn. nemusim utracet, nebo nemusim shanet cracky atd.- u antiviraku je to myslim dost naprd...
Naposledy upravil(a) DewiL dne čtv 11. lis 2004, 22:48, celkem upraveno 1 x.
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Dewil píše: navic se nemusim starat o aktualizace.... ,,Byla nainstalovana nova virova databaze. Pro zobrazeni informaci kliknete zde"... Jednoduchy nastaveni.....
To maj snad ty lepší všechny :wink: Avast a aktualizace = :blee: :wink: Až bude aktualizace každou hodinu, třeba změním svůj názor 8-)
Dewil píše: nebo nemusim shanet cracky
A co si AV koupit 8)
Lemra
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. zář 2003

Příspěvek od Lemra »

OT deleted.
Twister
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od Twister »

uz pred 6 roky sem vedel ze avg je shit...vlastni testy i z doslechu jinych..¨
jinak stary dosacky avast byl supr a taky F-PROT (dnes jiz F-secure)
dnes... best of NOD32 a osobne pouzivam
Antivir personal edition 8-) aktualizace denne,neni tak narocky jak nod32, neni velky prog... a hlavne zdarma...
nejakou dobu sem mel zaroven NOD32 a AVPe a dle mych zkusenosti zvitezilo avpe...ale jen o vlasek diky tomu ze je zdarma.. 8-)
Intel Pentium Dual-Core E2180 BOX@3000GHz ,chladic procesoru Scythe SCNJ-1100P Ninja Plus Rev. B,DDR2 ram 2x 1024MB A-DATA + 2x 2048MB A-DATA, Gigabyte P35-DS3R (rev. 2.1),2x Western Digital Caviar SE16 3.5" 320GB WD3200AAKS, ATI HD 4850,
Teuzz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. zář 2004
Bydliště: Liberec, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teuzz »

od ty doby, co mi plne aktualizovany AVG neohlasilo tejden starej blaster pouzivam avasta a jsem spokojenej...
Burn in hell.
LaRosse
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 21. říj 2003

Já AVG 7 Free

Příspěvek od LaRosse »

používám a krásně jede:-)
Max Casper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2004
Bydliště: Prague

Příspěvek od Max Casper »

Máte někdo zkušenosti s McAfee antivirus? V práci mi ho správce nainstaloval a moc odvázanej z něj nejsem. Spomaluje systém a pár virů už mu proklouzlo.
CPU: AMD Ryzen 7 5800X MB: GIGABYTE B550 AORUS PRO AX RAM: Crucial 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Ballistix Red HDD: Samsung 970 PRO 512GB & Crucial m4 128GB & Crucial MX500 1TB SSD VGA: MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G DVD: Samsung SH-S203B PSU: Corsair RM650x (2018) Case: Bigtower Chieftec BA-01B-B-SL LCD: 2x 27" Iiyama XB2783HSU-B1DP OS: Win 10 64b
Killmistr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. zář 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Killmistr »

Zatim mam Avast, ale 2x se me stalo, ze si nejak nedokazal poradit s virem. Dal jsem ho do truhy a potom smazal. Kdyz jsem mu ten system dal znova projet, tak je zase nasel. Pomohlo az obnoveni systemu. Pak uz nic nehlasil. Tak nevim :?
LaRosse
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 21. říj 2003

Tak to je snad jasný, ne?

Příspěvek od LaRosse »

Prostě jsi ten vir měl v adresáři obnovení systému a tam ho windowsy nepustí (nenechají si to smazat).
Max Casper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2004
Bydliště: Prague

Re: Tak to je snad jasný, ne?

Příspěvek od Max Casper »

LaRosse píše:Prostě jsi ten vir měl v adresáři obnovení systému a tam ho windowsy nepustí (nenechají si to smazat).
Když píše , že mu obnovení pomohlo, tak to asi zavirovaný neměl, ne?
Když jsem měl Kaspersky, tak ten proskenoval i složku s obnovou systému. Jestli to zvládá i Avast nevim, ale předpokládám, že ano.
CPU: AMD Ryzen 7 5800X MB: GIGABYTE B550 AORUS PRO AX RAM: Crucial 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Ballistix Red HDD: Samsung 970 PRO 512GB & Crucial m4 128GB & Crucial MX500 1TB SSD VGA: MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G DVD: Samsung SH-S203B PSU: Corsair RM650x (2018) Case: Bigtower Chieftec BA-01B-B-SL LCD: 2x 27" Iiyama XB2783HSU-B1DP OS: Win 10 64b
JanHavlicek
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2003
Bydliště: Praha, Jindřichův Hradec

Příspěvek od JanHavlicek »

Shit píše:
JanHavlicek píše: Tou spoustou myslis kolik lidi? Vetsina lidi co znam ma AVG 7. Nestezujou si. Normalnim lidem to bohate staci. Kdyz chces mit neco jineho, tak si to porid, ale na normalni ucely postaci Avast nebo AVG.
Promiň, ale třeba ty např. aktualizace jsou dosti pozdě a s chybami. Až poznáš lepší, dáš mně za pravdu. 8) Jinak zcela souhlasím s Lemrou, jenom podotknu, že i NOD má trialku. :roll:
Tak jsem si dnes po dlouhé době otevřel tento thread a pročetl mé příspěvky napsané před 10-ti měsíci, kdy jsem uznával AVG 7.0. Doba se změnila a už tak 3/4 roku používám Kaspersky AV5 a jsem tomu rád. Tudíž dávám Shitovi za pravdu, poznal jsem tehdy lepší a nepotřebuju to měnit. Nedokážu si vůbec představit, že bych se měl kdy k AVG vrátit
Dell Inspiron 6400, HP mini 5103, Nokia E71, Nokia E75, HTC HD2
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

2 Lemra: Co dát tento thread jako důležitý? :wink:
artaz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. črc 2004
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od artaz »

mno tak teď já používám AVAST 4.5 Proffesional a zatím úplná spokojenost předtím jsem měl AVG 6 i 7 ale úplně mi to ničilo win místo aby opravovaly tak mazaly :sad: avast je zatím v klidu
PC:AMD 64 3200+, MSI K8N NEO Pl. ed. bios Award 1.4, Transcend 512MB 500MHz, Maxtor 120Gb sata, MSI GF 5900XT, Forton 350W 12cm fun, myš MX510, kl. Genius Kb-16e, Flopy mech., DWD RW Lite-On 1653S, case EC 8830, ADI P755, Creative 5.1 P580, Sound Blaster Live, MSI Bluetooth k moji T610 , T630 a k750i@w800i+další vylepšení :)
Notebook: Asus A6KM-Q070
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“