Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je po 11. prosinec 2017, 05:01

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: PS3 do tv karty
PříspěvekZaslal v: pá 4. srpen 2017, 12:22 
Začátečník
Začátečník

zdravím, když napojím PS3 do tv karty přes s-videa jak moc nekvalitní ten obraz bude? Předem říkám nepotřebuji žádnou ultra kvalitu obrazu jen aby to fungovalo s barvama... jednalo by se přesně o s-video 4 pin u kterého si nejsem jistý jestli vede barvu ale asi by měl ne? ... teď to mám zapojené jen přes jeden cinch který nevede barvu....

Předmět: Re: PS3 do tv karty
PříspěvekZaslal v: pá 4. srpen 2017, 16:57 
Začátečník
Začátečník

a zvuk potahnes jak? jestli mas tenhle original kabel https://prislusenstvi-herni-konzole.heu ... cifikace/# tak to bude chodit snad normalne, tezko rict jak se to zachova po pruchodu skrz tv kartu

CPU: Intel core i5 4690k@4,6 GHz | GPU: GTX 970@1440MHz/8000MHz | MB: Asus Sabertooth Z97 MARK 2 | RAM: 2*8GB Kingston DDR3 | HDD: Samsung SSD 840 Evo 250GB | PSU: EVGA Gold 650W | OS: Win 7 Ultimate SP1 64-bit | Fire Strike: P10068

PříspěvekZaslal v: pá 4. srpen 2017, 22:29 
Začátečník
Začátečník

tak upřímně jsem ani nevěděl že takovej kabel existuje :D :D ten si koupím... já mám teď k PS3 VGA kabel.... tak jsem to chtěl hodit přes redukci... ale vypadá že koupím tento kabel a zvuk napojím normo přes cinche do zvukovky..... jak to mám teď... (moje zvukovka má asi 5 inputů)..... dík :D

PříspěvekZaslal v: pá 4. srpen 2017, 22:44 
Začátečník
Začátečník

on je ještě asi možná problém že ta PS3 je v NTSC ale to můžu kdykoliv přehodit na PAL pokud to je problém...

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní