záloha z foto google do pc

Veškerý software týkající se zvuku, videa, fotografie, počítačové grafiky a podobné.
Odpovědět
jano101
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Kontaktovat uživatele:

záloha z foto google do pc

Příspěvek od jano101 »

ja neviem čo sa deje ale neviem urobiť triviálnu vec:

nech stiahnem či google disk alebo priamo z google foto tu app nefunguje to ako má

ja nechcem uploadovať foto do disku ale opačne

chcem úplne banálnu vec:
* stiahnuť program čo sa nainštaluje do pc
* ja si vyberiem a urobím priečinok kde v PC chcem pomenujem si ho napríklad fotky z google
* a chcem aby sa mi stiahli všetky fotky z google foto do pc a akonáhle vyfotím fotku mobilom chcem aby sa mi automaticky stiahla do pc a samozrejme

samozrejme že pred rokmi mi to fungovalo potom som pre-inštaloval pc stiahol program zadal cestu na ten backup priečinok a už to nefunguje napríklad vôbec sa mi nechcú sťahovať tohtoročné foto

nechápem tomu !!! prečo to nejde.
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: záloha z foto google do pc

Příspěvek od werygood »

z Google disku to jde přece úplně jednoduše, vybereš si v nastavení, jaké složky z cloudu chceš synchronizovat, a ono ti je nastahuje do PC (a naopak cokoliv tam přidáš na PC tak ti to nahraje na cloud).

Jak fungují Fotky Google netuším, ukládá to na GDisk?
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: záloha z foto google do pc

Příspěvek od zombux »

werygood píše:Jak fungují Fotky Google netuším, ukládá to na GDisk?
reálně ano, je to jen o nastavení té sync appky. ale funguje to samo od sebe, netřeba nic laborovat.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
jano101
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: záloha z foto google do pc

Příspěvek od jano101 »

no tak som dal google disk na novo ako program do PC teda už to funguje ako má

ALE!!!

mám dva problémy:
1.
ak v pc vymažem fotku ktorá je na fotkách google tak ja ju vymažem len v pc ale vo fotkách google stále je!!! čiže tá synchronizácia je iba jednostranná prečo ?

2.a toto ma ser..ie obzvlášť!! ak otvorím priečinok v pc kde mám fotky z googlu tak chcem aby najnovšie fotky boli ako prvé aj som si to tak nastavil lenže to preloadovanie trvá ked som mal dropbox tam to behalo bezproblémovo v čom je problém ?

ďakujem za prípadné rady
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: záloha z foto google do pc

Příspěvek od zombux »

možná kdybys přestal nadávat, bylo by to lepší.
1. nastavení synchronizace > Choose how items are deleted https://support.google.com/drive/answer ... hl=cs&rd=2
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Audio, video a grafika“