Samovolné měnění hlasitosti

Veškerý software týkající se zvuku, videa, fotografie, počítačové grafiky a podobné.
Odpovědět
socma
Nováček
Nováček
Registrován: 23. říj 2014

Samovolné měnění hlasitosti

Příspěvek od socma »

Zdravím, začal jsem se potýkat se samovolnou změnou hlasitosti pod W8.1. Příklad problému: Mám normálně nastavenou hlasitost, zapnu video (např. na YouTube), pauznu ho, znovu zapnu a najednou se mi hlasitost sama od sebe sníží nebo zvýší. Zkoušel jsem reinstalovat ovladače zvukovky - bez výsledku, není to prohlížečem nebo YouTube, protože to samé se děje i s multimediálním přehrávačem. Tento problém se začal po přeinstalování woken. Kdo by věděl, co s tím, budu rád :)
tmaven
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. kvě 2007
Bydliště: Havířov/Ostrava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné měnění hlasitosti

Příspěvek od tmaven »

Ve windows 7 to bylo kvuli mikrofonu, kdykoliv mi zaznamenal vstup tak se mi to snizilo o 80%. Zkus se taky kouknout do windows 8 nastaveni, zdali tadle "feature" neni i tam..
ASUS ROG STRIX B550-I GAMING ~ AMD Ryzen 7 5800X3D ~ GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G ~ G.SKill Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 CL17 ~ Corsair SF750W ~ Samsung 980 PRO 1TB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!
socma
Nováček
Nováček
Registrován: 23. říj 2014

Re: Samovolné měnění hlasitosti

Příspěvek od socma »

Zkusil jsem tu funkci vypnout, tak uvidíme. Zatím se to ale chová tak, jak má. Dík, za radu :wink:
Odpovědět

Zpět na „Audio, video a grafika“