Vejde se mi do této Case Grafika?

Veškerý software týkající se zvuku, videa, fotografie, počítačové grafiky a podobné.
Odpovědět
ricahrdstutz
Nováček
Nováček
Registrován: 03. pro 2016

Vejde se mi do této Case Grafika?

Příspěvek od ricahrdstutz »

Dobrý den :)
Mohl by mi někdo pomoct?
Nejsem si vůbec jistý jestli se mi tato grafika https://www.czc.cz/gigabyte-geforce-gtx ... 94/produkt vejde to této Case https://www.czc.cz/zalman-z1-neo-cerna/180052/produkt . Nechtěl bych koupit něco co by poté do sebe nesedělo. Předem děkuji za odpověď. :)
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: Vejde se mi do této Case Grafika?

Příspěvek od Leon_ »

rozmýšľam, ako náročné musí byť pre človeka kliknúť si na parametre grafickej karty v tom linku a zistiť dĺžku grafiky a potom na parametre bedne a zistiť max podporovanú dĺžku grafiky.
.
ricahrdstutz
Nováček
Nováček
Registrován: 03. pro 2016

Re: Vejde se mi do této Case Grafika?

Příspěvek od ricahrdstutz »

Bohužel se v těchto parametrech nevyznám a ani nemám představu. :sad:
Proto tu hledám někoho kdo se v tom vyzná aby mi mohl pomoct.
mstK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. črc 2016
Bydliště: Slaný

Re: Vejde se mi do této Case Grafika?

Příspěvek od mstK »

Délka karty [mm]: 223

skrin : Maximální délka karet [cm]: 37,5

Tak co myslis ? Priste napred cist parametry, ktere jsou tam primo uvedene.
AMD RYZEN 7 5800X3D / Be quiet! DARK ROCK PRO 4 / ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO / 4x8GB G.SKILL TridentZ Neo 3600MHz CL16 / Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G / ADATA XPG GAMMIX S11 Pro M.2-1TB / OCZ ARC 100-120GB / Transcend SSD370S-256GB / Corsair RM650 / Corsair 460X RGB
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Vejde se mi do této Case Grafika?

Příspěvek od Alfajk »

ale pocitej s tim, ze ten rozmer je merenej bez kose na disky, ten budes muset mozna vyndat
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Audio, video a grafika“