Software po reinstalaci

Veškerý software týkající se zvuku, videa, fotografie, počítačové grafiky a podobné.
Odpovědět
VVS
Nováček
Nováček
Registrován: 27. led 2017

Software po reinstalaci

Příspěvek od VVS »

Zdravím,
potřebuji radu ohledně softwaru do načisto instalovaných windows. Před pár dny mi došel pc z czc.cz (sestavili jste mi ho tady na fóru https://www.czc.cz/5n7d21b09aj0pablgsis7k12oa/seznam ) Na disku byla, ale z nějakého důvodu složka windows old a ještě hromada různých programů, o které jsem nestál a tak jsem obratem provedl čistou instalaci. Ta proběhla bez problému, ale po spuštění jsem si všiml, že mi na dolní liště plochy mezi ikonami chybí nějaký software od intelu (myslím, že to byl intel rapid storage technology, nebo intel driver update unity).

Chci se zeptat, jestli se vyplatí je instalovat? (dočetl jsem se, že první má zrychlovat chod disku a druhý aktualizovat ovladače, neaktualizují se samy?) Popřípadě na jaký software bych ještě neměl zapomenout?

Co se týče softwaru podobného ražení tak tam teď mám akorát NVIDIA GeForce expirience, NOD 32, a software pro myšku od Logitechu.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Software po reinstalaci

Příspěvek od Alfajk »

ani jedno z toho nepotrebujes, pokud to nemas v planu pouzivat
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
drundur
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 05. úno 2017

Re: Software po reinstalaci

Příspěvek od drundur »

dané věci najdeš normálně na netu společnosti.... ikdyž zas tak moc nezrychlují :)
VVS
Nováček
Nováček
Registrován: 27. led 2017

Re: Software po reinstalaci

Příspěvek od VVS »

Díky za odpovědi, nakonec jsme stáhnul doporučený software k základní desce a ten zmíněné programy obsahoval.
Odpovědět

Zpět na „Audio, video a grafika“