PS3 do tv karty

Veškerý software týkající se zvuku, videa, fotografie, počítačové grafiky a podobné.
Odpovědět
TOMIKK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. črc 2011

PS3 do tv karty

Příspěvek od TOMIKK »

zdravím, když napojím PS3 do tv karty přes s-videa jak moc nekvalitní ten obraz bude? Předem říkám nepotřebuji žádnou ultra kvalitu obrazu jen aby to fungovalo s barvama... jednalo by se přesně o s-video 4 pin u kterého si nejsem jistý jestli vede barvu ale asi by měl ne? ... teď to mám zapojené jen přes jeden cinch který nevede barvu....
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: PS3 do tv karty

Příspěvek od Alfajk »

a zvuk potahnes jak? jestli mas tenhle original kabel https://prislusenstvi-herni-konzole.heu ... ecifikace/# tak to bude chodit snad normalne, tezko rict jak se to zachova po pruchodu skrz tv kartu
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
TOMIKK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. črc 2011

Re: PS3 do tv karty

Příspěvek od TOMIKK »

tak upřímně jsem ani nevěděl že takovej kabel existuje :D :D ten si koupím... já mám teď k PS3 VGA kabel.... tak jsem to chtěl hodit přes redukci... ale vypadá že koupím tento kabel a zvuk napojím normo přes cinche do zvukovky..... jak to mám teď... (moje zvukovka má asi 5 inputů)..... dík :D
TOMIKK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. črc 2011

Re: PS3 do tv karty

Příspěvek od TOMIKK »

on je ještě asi možná problém že ta PS3 je v NTSC ale to můžu kdykoliv přehodit na PAL pokud to je problém...
Odpovědět

Zpět na „Audio, video a grafika“