Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je st 19. únor 2020, 05:25

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět: KMPlayer 3D
PříspěvekZaslal v: pá 8. březen 2019, 20:04 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Zdravím, obracím se na Vás s prosbou, potřeboval bych poradit, pokud to tedy bude možné jak v KMPlayeru zprovoznit aby mi fungovalo 3D. Vím že dole vlevo je 3D ikona kde si to můžu měnit ale normálně dvouobrazový je co se týče barev v pohodě akorát ten dvoj obraz, pak když si to změním do jiného obrazu tak je to strašně přebarvený skrz červenou a modrou a barvičkama to nejde nastavit. Pak tam je ještě třetí možnost ale to je ještě horší .. Zkoušel jsem i mediaplayerclasik a tam se mě to jakž takž povedlo ale zase tam vidím takové ducháčky a občas je obraz rozmazaný. Brýle mám šedými skly a pouštím to na monitoru Acer HR274H. Zkoušel jsem i 3D video player ale ten se vůbec nechytal. Kdyby někdo dokázal poradit byl bych vděčný.

CPU: i5-2500K 4.5 GHz CPUcooler: Corsair Hydro Series H100i | MB: ASUS P8Z77-M PRO| GPU: MSI GTX 960 GAMING 100ME 2G | RAM: HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR3 1866MHz CL10| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Corsair CX600 V2 | AC: ASUS Xonar DX/XD. | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ Acer HR274H 27" | OS: W10 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
ROCCAT Isku

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní