Problém s Nero 5.5.10.7

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
pedros
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2003
Kontaktovat uživatele:

Problém s Nero 5.5.10.7

Příspěvek od pedros »

Pořídil jsem si novější vypalovací soft Nero 5.5.10.7 a nejak tam postrádám okénko na zaškrtnutí, aby se kompletně vypnul comp po skončení vypalování, jsem jenom slepej a línej to hledat nebo tam fakt není :o
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

a to tu funkci potrebujes??? Ja sem ji teda jeste nikdy nepouzil :(
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
pedros
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2003
Kontaktovat uživatele:

to: Nidzo

Příspěvek od pedros »

Tuhle funkci používám pořád, protože pořád někam pospíchám a zapnou vypalování a jít je super funkce, která se mě hodí. A není čas to někde hledat.
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

Hmmm, tak pouzivej starsi verzi a je to. Co ti v ni chybelo?
pedros
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pedros »

Nevím jestli starší verze podporuje mojí novou palírnu Teac 52x, to budu ještě muset vyzklooušet. Mě akorát bylo divné , že tak samozřejmá funkce tam není a jak je vidět tak to používám asi jenom já :?
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Teac 52x24x52 mi jel tusim uz i na 5.5.9.13 ... ale tu featurku co zminujes jsem taky nikdy nepouzil....
touhle dobou uz je venku NERO 6.0 , ne ??? mel by byt celkem dost zmenenej.....
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

No nero6 je celkem good....jen to menu mi pripada jak pro deticky :-D
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
brm
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: Nero 5.5.10.7

Příspěvek od brm »

pedros píše:Pořídil jsem si novější vypalovací soft Nero 5.5.10.7 a nejak tam postrádám okénko na zaškrtnutí, aby se kompletně vypnul comp po skončení vypalování, jsem jenom slepej a línej to hledat nebo tam fakt není :o
Nero - File - Preferences - General - Show option to shut down the PC after burning (platí to pre nero 6, ale možno to bude aj v 5.5.10.7)
Intel Core2Duo E6750 | Scythe Ninja Plus Rev. B | ASUS MAXIMUS FORMULA | Corsair 4×1GB DDR2-800 TWIN2X 4-4-4-12 | ASUS EN8800GT/G/HTDP/512M | 3x Western Digital WD6400AAKS 640GB 16MB 3Gb/s + Western Digital WD5001ASYB 500GB 16MB SATA 3Gb/s | Samsung 203D | MSI megaSKY 580 DVB-T | Enermax Liberty ELT500AWT | CoolerMaster CM-690 | Eizo S1731 | default | oc
icq je mŕtve, nech žije jabber
Entita
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Kontaktovat uživatele:

Re: to: Nidzo

Příspěvek od Entita »

pedros píše:Tuhle funkci používám pořád, protože pořád někam pospíchám a zapnou vypalování a jít je super funkce, která se mě hodí. A není čas to někde hledat.
Tak tuto funkciu by som pouzival len v case prvych rw mechanik kde palenie trvalo cez 1 hodinu. V dnesnej dobe ked to mas za 1,5 min tak neni ocem. Samozrejme chapem ze nie kazdy takuto mechaniku dnes vlastny. (Ja tiez nie, mam len 8x)
WWW.SLOVENCINY.HOST.SK - preklady do hier a programov.
|Barton 2500+ | nVidia GF2 GTS| PQI 2x256 MB DDR 333MHz| Epox 8RGA+| Mon: iiyama HM703UT Vision Master Pro 413| HDD: 20 GB WD ATA100 5400ot, 40 GB WD ATA100 7200ot, Teac 32x8x8x| 300Watt zdroj |Orange GPRS1000 + SAGEM myX-6|Trumatic L4030 (laser cuttting)|
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“