Daemon Tools "Unable to set new drive letter"

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
klumm
Nováček
Nováček
Registrován: 27. zář 2007

Daemon Tools "Unable to set new drive letter"

Příspěvek od klumm »

Zdárek všem, snad někdo bude vědět jak na můj problém....
Používal jsme pěkně dlouho, dá se říct že hned po naistalování operačního systému (ten běží tak 3 roky) Daemon Tools 4.03HE - vše bez problémů fungovalo. Po zjištění že je nová verze jsem předchozí odinstaloval a šoupnul do PC verzi 4.10. Vše zprvu vypadá že je OK - ve správci zařízení se nainstaloval jak řadič tak i jednotka (SCSI CDRom device) jenomže v průzkumníku (Tento počítač) se mi jednotka nezobrazuje. Prostě ji nepřiřadil další písmeno a když to chci udělat přes Daemona, vyskočí chybová hláška "Unable to set new drive letter" Zkoušel jsem snad vše co jsem vyhledal na Netu - nesčetněkrát odinstalovat a vrátit se k původní verzi, projetí PC na různou havěť a viry, odinstaloval jsem i kvůli tomu Nero (kvůli dalsi virtualce) a prostě nic, prostě pořád stejná hláška. I tak si matně vzpomínám že při první instalací toho Daemona před těmi cca. 2 roky jsem nic manuálně nanastavoval - žádny písmeno jednotky. I teď, když naistaluji třeba Power ISO a povolím virtuální mechaniku, tak mi automaticky naskočí...
Daemona chci používat kvůli simulaci ochran. Budu rád za jakejkoliv nápad k problému.
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“