Na disku není dost místa ???

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
dr.pepa
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2007

Na disku není dost místa ???

Příspěvek od dr.pepa »

Nevím do jakého tématu přesně zařadit můj dotaz,ale má to s vypalováním snad také něco společné.
Stáhnul jsem si z netu DVD ,soubory jsou zazipované po 95 MB.
Při rozbalování poslední části mi program WinRar hlásí:
Na disku není dost místa,chyba při zápisu: Soubory nad 4GB jsou podporovány pouze na souborovém systému NTFS
Dodávám, že na disku mám místa dost a, že už jsem i jiné podobné soubory v pohodě rozbalil. Poradí prosím někdo co s tím ??
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karf »

Viz FAQ. Zřejmě máš FAT32 takže zformátovat na NTFS. Případně bych doporučil to dvd zakoupit někde v krámu. Bude to bez starostí :-D :razz:
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
Scot 666
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. čer 2004
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Scot 666 »

Nemusis formatovat, staci zadat v prikazovem radku convert C: /fs:ntfs . Za C si dosad pismeno disku, ktery chces prevest na ntfs.
PC:obvykle nějaký Thinkpad
Mobilita: Palm TX
dr.pepa
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2007

Příspěvek od dr.pepa »

karf píše:Viz FAQ. Zřejmě máš FAT32 takže zformátovat na NTFS. Případně bych doporučil to dvd zakoupit někde v krámu. Bude to bez starostí :-D :razz:
Jedná se o hudební DVD, které v naší prod. síti neseženu ani omylem. Tak proto to tahám.
Jinak k tomu formátování, je nějaký bližší postup někde k tomu ? Nejsem tak dalece zběhlej v těhle věcech, a nerad bych to zformátoval tak, že bych pak musel komp prohodit oknem :-D
dr.pepa
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2007

Příspěvek od dr.pepa »

Scot 666 píše:Nemusis formatovat, staci zadat v prikazovem radku convert C: /fs:ntfs . Za C si dosad pismeno disku, ktery chces prevest na ntfs.
Je to nějaký větší zásah do systému ? Abych se mi to pak nějak nerozhasilo, nebo je to v pohodě ?
Scot 666
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. čer 2004
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Scot 666 »

Je to v pohode, predtim si udelej pro jistotu scandisk, ale delal jsem to uz vic nez 50x a nikdy se mi nestalo, ze by to neproslo.
PC:obvykle nějaký Thinkpad
Mobilita: Palm TX
Zub
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. lis 2007
Bydliště: Praha

Re:

Příspěvek od Zub »

Scot 666 píše:Je to v pohode, predtim si udelej pro jistotu scandisk, ale delal jsem to uz vic nez 50x a nikdy se mi nestalo, ze by to neproslo.
funguje to :) dík
Milhausik22
Nováček
Nováček
Registrován: 22. kvě 2011

Re: Na disku není dost místa ???

Příspěvek od Milhausik22 »

Ahojky mám úplně stejný problém. Jsou tu sice nějaké rady ale to je pro mě málo. Potřeboval bych vědět úplně všechno, celou cestu, všechny výhody a nevýhody, všechny změny které nastanou, jak grafické tak i ostatni atd. atd. atd...

Věci které bych chtěl otevřít a nejdou jsou na této cestě (jestli to pomůže)
C:\Documents and Settings\Riha\Plocha\Crysis 2


Předem díky že si na mě někdo udělá čas a poradí mi :)
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“