Problém s DVDčkem

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
DavidN
Nováček
Nováček
Registrován: 27. dub 2008

Problém s DVDčkem

Příspěvek od DavidN »

Zdarec všichni, budu vám moc vděčný, když mi poradíte s tímto problémem. (mám XP home edition) Dneska jsem si vypaloval nějaký soubory na DVDčko (chtěl jsem se jich zbavit, protože mám na compu málo místa) pomocí normálního vypalovacího programu. Pak se to konečně,,dovypálilo,, a napsalo to, že zápis proběhl úspěšně. Bylo to normální nepoškozemé 4.7 DVD-R od Imationu. Pak jsem ale DVD vložil zpátky do mechaniky, otevřel to dvd a tvářilo se to, že to je úúplně prázdný a nebyly tam vidět žádný zapsaný soubory, prostě nic. Ještě to psalo Využité místo: 0 MB Volné místo: 0 MB. Prostě se to chovalo jako kdybych tam vlastně vůbec nic nedal. Pak jsem to ale ještě šel zkusit dát do mýho jinýho (staršího) compu a tam to šlo úplně v pohodě hned se to načetlo a byly tak vidět všechny soubory a složky který jsem tam dal. Ale v tomhle počítači to prostě nejde. Nevíte někdo, co může být příčinou? Dodatek: Používám taky občas program Daemon Tools, tak jestli to třeba není tím, ale pochybuji. Zkoušel jsem dokonce vypálit i víc DVDček, ale bylo to pořád stejně. Fakt moc díky za odpovědi
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“