InCD-problém-nedovolí číst média

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

InCD-problém-nedovolí číst média

Příspěvek od Václav Sedlář »

Dobrý den, mám problém s programem InCD.Stalo se to teprve v posledních 14 dnech. Popis problému:

Když mám program InCD nainstalovaný, tak můžu číst i zapisovat na DVD-ram, ale když vložím jakékoliv jiné medium do vypalovaček (mám dvě LG1466b a Benq dw1655), tak mechanika medium načítá, ale ve win se medium neobjeví a při pokusu o přístup na medium OS začne kolabovat a pomůže jen restart.

Když však medium vložím do mechaniky před nastartováním OS (XP pro sp2, mám na stejném pc (2.disk) i visty a tam je to OK), tak je medium v OS načtené a můžu ho používat. Jakmile ho ale vyndám a zase vložím,tak je to v háji.

Když InCD odinstaluju, tak vše ok, ale DVD-ram můžu jen číst, protože je ve formatu udf 2.5.

Zkoušel jsem i vyčistit registry a nic.

Co s tím. DVD-ram potřebuji a nechce se mi ho mazat a formátovat do udf 2.0. Poraďtě mi prosím, jak vyřešit tento problém,popř.náhradu za incd.

Děkuji
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: InCD-problém-nedovolí číst média

Příspěvek od Václav Sedlář »

Takže opraveno :!:

Kdyby se vám stalo něco podobného, tak než budete jako já zkoušet různé instalace/odinstalace různých programů a ovladačů, tak zkuste ve správci zařízení odebrat všechny mechaniky a restartovat systém.
Václav Sedlář
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. dub 2006
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: InCD-problém-nedovolí číst média

Příspěvek od Václav Sedlář »

Tak je to zase v háji. ale fungovalo to dlouho...

Vím, že to dělá incd, ale nevím proč...
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“