Jak vypalit IMGE soubor a k nemu pridet jeden souro

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
robocop
Nikdy nic nevím
Nikdy nic nevím
Registrován: 07. led 2004
Bydliště: Žlutava
Kontaktovat uživatele:

Jak vypalit IMGE soubor a k nemu pridet jeden souro

Příspěvek od robocop »

Mám image soubor jednoho programu a chci ho vypalit na DVD a zvlást potrbuju aby na tom DVD byl jeste jeden textový soubor.
jak to mam udelat a v jakem programu to jde?
Kdyz jsem to delal v Neru tak k tomu Image uz zadny dalsi soubor a ani slozka souborů pridat nejde.
Poradte mi prosim v jakem vypalovacim programu se to dá udelat a prosim trochu presneji (abych to dobre pochopil a nejak jsem to zvladl)
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vypalit IMGE soubor a k nemu pridet jeden souro

Příspěvek od Zivan »

Potrebujes nejdrive upravit ten obraz disku a pridat do nej textovy soubor. Pak ten zmeneny obraz muzes vypalit pres Nero.

Umi to vetsinou placene programy - UltraISO, PowerISO...
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
robocop
Nikdy nic nevím
Nikdy nic nevím
Registrován: 07. led 2004
Bydliště: Žlutava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vypalit IMGE soubor a k nemu pridet jeden souro

Příspěvek od robocop »

Zivan píše:Potrebujes nejdrive upravit ten obraz disku a pridat do nej textovy soubor. Pak ten zmeneny obraz muzes vypalit pres Nero.

Umi to vetsinou placene programy - UltraISO, PowerISO...
Tak nejdrive jsem skusil Ultraiso, ale stahl jsem omezenou verzi na 8 dni zdarma, coz je pekne,ale nakonec ta prace s tim mi pripadla nejaka divna a nebyl jsem schopen udelat takovy IMAGE,protoze jsem to ovladani nejak nepochopi (a bylo to v CZ)
Ale potom PowerISO, tez to bylo v CZ a s timto programem naprosta spokojenost a vse slapalo jak jsem si predstavoval a po vypaleni Image se disk sám po zapnutí PC nabootoval a slapalo to jak jsem potreboval.
takze PowerISO je OK.
díky vám za pomoc.
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“