Nero a aktualize.

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
Ikarie
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. čer 2003

Nero a aktualize.

Příspěvek od Ikarie »

Mám "koupený" Nero 6 Ultra Edition ve verzi 6.0.0.0. Když si stáhnu např. aktualiza 6.0.0.15, tak se mě to při instala ptá, jestli chci updatovat nebo odinstalovat Nero Ultra Edition. Ovšem, když chci aktualizovat z 6.0.0.15 na 6.0.0.23 tak se mě to již ptá, jestli chci updatovat nebo odinstalovat Nero Demo Edition.
Jak to tedy je? Tím, že si nainstaluji update, tak se mi z toho udělá demo? Nějak tomu nerozumím a budu každému vděčný za nějaké vysvětlení.
A ještě jedna otázečka: Nero obsahuje nějaký mp3 encodér, ale píše, že se jedná pouze o trial verzi. Nevíte, jak získat plnou verzi?
Díky za odpovědi.
miho
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 29. kvě 2003
Bydliště: Orlová-Lutyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miho »

Co to znamena "koupeny"? Ty uvozovky mne tam naprosto fascinuji. Neznam totiz zadny stav mezi koupeny a nekoupeny. Nebo se tim snazis vyjadrit, ze si to koupit teprve chystas? Nazyvej prosim veci pravymi jmeny. Diky.

Toto neni offtopic otazka protoze u koupeneho programu by takove chovani bylo chybou zatimco u slohnuteho programu je takove chovani normalni. Vytypuji se proflaknuta seriova cisla a odmitne se uprgade instalaci provedenych pod takovymi SN.
Jiri Drak
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Č.K.

Příspěvek od Jiri Drak »

Pokud mas trial verzi nejakeho SW, tak plnou ziskas vetsinou tak, ze posles par $ na ucet autora programu.
Problemy s aktualizaci "koupeneho" SW si res nekde jinde.
MB Asus P7P55D-E, CPU Core i5-750@3700MHz, RAM 16GB, VGA Radeon RX Vega 56
Ikarie
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. čer 2003

Příspěvek od Ikarie »

Když jsem psal "koupený", myslel jsem doopravdy koupený. Uvozovky tam bylo proto, abych to zdůraznil a nedošlo k nějakému nedorozumění. Bohužel jstem to tam napsal špatně.
Kdybych si někde na internetu sehnal crack, tak bych se tady vubec neptal, proč mi to při aktualizaci píše, že se jedná o demo!
A nevíte někdo, kde se dá koupit ten mp3pro encoder?
Díky za info.
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“