Problém s ALCOHOLem 120% ... po restartu hlásí OS chybu

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
FasterFucker
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Nová Paka
Kontaktovat uživatele:

Problém s ALCOHOLem 120% ... po restartu hlásí OS chybu

Příspěvek od FasterFucker »

mam problem s programem Alcohol 120% .. vzdycky kdyz ho nainstaluju tak funguje uplne bez problemu, vytvori se virtualni mechanika atak ... ale jak pocitac restartuju tak mi pri nabihani woken (mam XP pro) naskoci modra obrazovka s vyjimkou na ty a ty adrese a je u toho napsanej soubor axsaki.sys(predpokladam ze to je emulator na virtualni mechaniku) .. abych se dostal do windows musim v nabidce zvolit posledni znama funkcni konfigurace .. a pote kdyz chci spustit Alcohol mi to napise at ho preinstaluji :-( .. nevi nekdo co s tim ? Nebo aspon v cem je zavada ? ... dik za kazdou radu ;)
Athlon XP 2000+@12.5x166 idle 39º/burn 46º,CHladic AC COpper Silent + 1x AC low noise ve zdroji v case pred disky AC low noise a 2x obyc. vetracky do serie, Epox 8RDA3+, 256 MBDDR 333, ATI Radeon Club3D 9100 128MB 250/250, HDD Seagate 7200ot/min. 20GB 36º + 120GB 8MB 37º, TV tuner WinFast 2000 Deluxe,AOC 7A+,Xpeckova Wokna PRO SP1
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Re: ALCOHOL 120% ... problem

Příspěvek od Shit »

Ty máš zatrženo spustit při startu Woken A120%? Nebo samo od sebe-upřesni, prosím.
Jiri Drak
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Č.K.

Re: ALCOHOL 120% ... problem

Příspěvek od Jiri Drak »

On tam ma nastavenou virtualni CD-mechaniku, jeji ovladac se samozrejme zavadi hned pri startu systemu a ten mu nejspis dela ten bordel. Ale jak se toho zbavit netusim, asi bych nejdriv zkusil prolezt jejich forum: http://forum.alcohol-software.com/
MB Asus P7P55D-E, CPU Core i5-750@3700MHz, RAM 16GB, VGA Radeon RX Vega 56
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

S Alcoholem přímo zkušenosti nemám, ale jestli se ti to nepodaří rozchodit, alternativa je FantomCD (komerční) a DaemonTools (free). Doufám že tyhle dvě věci dovedou to samý co Alcohol :oops:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Lemra
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. zář 2003

Příspěvek od Lemra »

Alcohol pod XP naprosto v pohodě maká - vzhledem k vlastnímu využití API je ale (stejně jako CloneCD a jiný softy ovládající přímo mechaniku) trošku vybíravej na ostatní vypalovací softy - s Nerem se snáší, s WinOnCD třeba už ne, takže i tohle by mohlo být řešení. Rozhodně se podívej na cdr.cz.
..
FasterFucker
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Nová Paka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FasterFucker »

moc vam diky za odpoedi, problem je vyresen .. Alcohol 120% mi sice porad nejde ale na homepage alcoholu sem narazil na novou verzi alcohol 52% a pracuje prakticky uplne stjne jako 120% jen navic podporuje image DVD ... 52% verze mi slape uz naprosto v poradku .. takze jeste jednou thnx fsem ;)
Athlon XP 2000+@12.5x166 idle 39º/burn 46º,CHladic AC COpper Silent + 1x AC low noise ve zdroji v case pred disky AC low noise a 2x obyc. vetracky do serie, Epox 8RDA3+, 256 MBDDR 333, ATI Radeon Club3D 9100 128MB 250/250, HDD Seagate 7200ot/min. 20GB 36º + 120GB 8MB 37º, TV tuner WinFast 2000 Deluxe,AOC 7A+,Xpeckova Wokna PRO SP1
Jiri Drak
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Č.K.

Příspěvek od Jiri Drak »

To jsou ty veci mezi nebem a zemi, 52% je jen orizla cast ze 120%, ale slape mu v pohode :)
MB Asus P7P55D-E, CPU Core i5-750@3700MHz, RAM 16GB, VGA Radeon RX Vega 56
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

FasterFucker píše:moc vam diky za odpoedi, problem je vyresen .. Alcohol 120% mi sice porad nejde ale na homepage alcoholu sem narazil na novou verzi alcohol 52% a pracuje prakticky uplne stjne jako 120% jen navic podporuje image DVD ... 52% verze mi slape uz naprosto v poradku .. takze jeste jednou thnx fsem ;)
Ale ten A52% neumí pálit. :( Vyzkoušej i tu novou verzi A120%. Ta verze 148/1222 má novej "SCSI driver" a ten je stejnej jako v A52%. Jistě, pokud jím nepálíš, je to zbytečný.
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Re: ALCOHOL 120% ... problem

Příspěvek od Shit »

Jiri Drak píše:On tam ma nastavenou virtualni CD-mechaniku, jeji ovladac se samozrejme zavadi hned pri startu systemu a ten mu nejspis dela ten bordel. Ale jak se toho zbavit netusim, asi bych nejdriv zkusil prolezt jejich forum: http://forum.alcohol-software.com/
Já mám zato, že ten soubor jak píše tazatel je právě ovladač "pseudo SCSI" a ne přímo virtual. CD mechaniky. Hlavně, že to už maká :) :)
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“