Problém s vypalováním multisession

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
namelnik
Nováček
Nováček
Registrován: 10. dub 2006

Problém s vypalováním multisession

Příspěvek od namelnik »

Mám problém, nejde mi vypálit více souborů na jedno DVD. Vlastním program Nero 6.6.1.4 a vypalovačku PLextor PX 712A. Zkoušel jsem vypalovat více souborů na dvd-rw a to se povedlo, ale jakmile tam dám pouze dvd-r tak se vypalování nezdaří. Nevím v čem je problém, poraďte prosím. Děkuji
jessie.james
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2005
Bydliště: Veselí n./M.

Příspěvek od jessie.james »

palis to jako datovy vicesekcni disk?
namelnik
Nováček
Nováček
Registrován: 10. dub 2006

Příspěvek od namelnik »

Jo pálím to jako datový disk. A přesto to nejde. Nejdřívm mi to psalo upozornšní jestli chci vypálit jako vícesekční disk nebo ne, potom jsem si stáhl novou verzi a taky to nefunguje.
jessie.james
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2005
Bydliště: Veselí n./M.

Příspěvek od jessie.james »

zkousel jsi pouzit jinou znacku medii?
namelnik
Nováček
Nováček
Registrován: 10. dub 2006

Příspěvek od namelnik »

zkoušel nejdřív na verbatim, pak memorex a jeste intenso a nic. Jediny na co to šlo vypálit bylo memorex verbatim dvd-rw
jessie.james
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2005
Bydliště: Veselí n./M.

Příspěvek od jessie.james »

ten Plextor je funglovka? ptam se proto, jestli ti to delalo uz nekdy drive. zkousel jsi updatovat firmware mechaniky?
namelnik
Nováček
Nováček
Registrován: 10. dub 2006

Příspěvek od namelnik »

Tak sem si stahl novy firmware a vse funguje. Takze moc dekuju za radu :D
Glimmerman
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. úno 2004

Příspěvek od Glimmerman »

Mam podobny dotaz.V Neru 7.2X.X.jsem nechal v expres polozce vypalit datovy disk s nekolika soubory.Po nejake dobe jsem k nim chtel pridat jiny,ale Nero to odmitl s tim,ze na tento disk jiz nelze zapisovat.Muzete mi poradit,kde jsem udelal chybu?Myslel jsem,ze expres v default nastaveni umozni vytvoreni DVD, na ktere je pozdeji mozne doplnovat soubory.Je-li tomu tak,asi delam chybu pri naslednem doplneni DVD o dalsi soubor.
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Butch »

Obecne u DVD+R jde palit nekolik sekci bez problemu.

U DVD-R jsou dost casto problemy. Napr. mechanika pak precte pouze tu druhou sekci, ale uz neprecte tu prvni apod...
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Glimmerman
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. úno 2004

Příspěvek od Glimmerman »

Je to DVD+R.Myslim,ze jsem nekde udelal chybu.Nejspis vypalovani v default nastaveni Nero expres neumoznuje dalsi pridavani dat,ale to nevim presne.Kdybych aspon vedel v jakem rezimu je DVD vypaleno.Nejaky programek co by rekl jestli je to multisession a otevrene ci zavrene DVD.
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“