Přepínač

Nevizuální úpravy HW, elektronika - Voltage-mody, regulace otáček, schémata... nejde o přetaktovávání.
Odpovědět
rezon30
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2008
Bydliště: Praha

Přepínač

Příspěvek od rezon30 »

Zdravím,
možná to sem nepatří, ale nevěděl by někdo, kde sehnat takovýto přepínač?
Hledal jsem všude možně a nenašel. Jedna strana nejde na fotkách moc přečíst, je tam BJB a T85. Je to do světel do kuchyně. Už je jednou měnili v záruce, ale ta už neplatí a po pár měsících je vypínač opět dead.
Alternativa by byla dát tam nová světla, ovšem potřeboval bych něco (asi?) z kovu, hlavně aby ten přepínač vydržel dýl jak rok, a za rozumnej peníz, světla jsou 4 a 8k za to dát nechci. Podmínkou je, aby to mělo tento konektor na napájení, už jsou skrz skříně natahané kabely a musel bych to znova všechno rozebrat. Délka cca 60, ale i jiná by se snesla. A pokud možno LED, jestli nechci moc :D Přepínač, co vydrží, by ovšem byl lepší...
Za každou radu předem díky.
//sry, taky mi to dřív nedělal, opraveno
Naposledy upravil(a) rezon30 dne úte 7. úno 2012, 18:33, celkem upraveno 1 x.
CPU: Intel Core 2 Duo E7300 + Thermalright SI-128 SE | MB: Gigabyte GA-EP35-DS3 (rev.2.1) | RAM: A-Data Vitesta EE 6GB 800MHz | HDD: Crucial M4 128GB + Samsung SpinPoint F1 640GB + Samsung SpinPoint F3 1TB | GPU: Sapphire ATI Radeon HD 4850 + AC Accelero s1 rev.2 | PSU: Enermax MODU82+ 425W | CASE: TT Armor Jr. + 4x Nexus D12SL-12 BW | LCD: Acer 2216 Wsd 22 1680x1050 | KB+Mouse: Logitech -Ultra-X Premium keyboard + A4tech XL-750BF | Sound: Creative Inspire 5.1 5100 / Creative Fatal1ty Gaming Headset
srna
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2004
Bydliště: Praha

Re: Přepínač

Příspěvek od srna »

bylo by dobry dat foto na nejaky inteligentni uloziste, ne tam kde to po me chce registraci (abload.de)

jinak LED svetlo pod linku stoji cca 1000, dylka 60-70 tusim...

úosobne bych to nechtel, spatny zkusenosti

nebo naimplantovat jinej spinac kterej se vleze rozmerove, konektor je standartni, obzvlast ikea na to ma vse
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Trinom
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přepínač

Příspěvek od Trinom »

taky to po mně chce registraci. to imageshack dřív nedělal.
kopni to na abload a pošli direktlink.
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
srna
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2004
Bydliště: Praha

Re: Přepínač

Příspěvek od srna »

to je temer bez sance :( T85 by mohla byt max. provozni teplota....

tedy co jsem psal driv. nacpat tam neco co tam fyzicky pujde a bude mit pozadovane el. vlastnosti
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
rezon30
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2008
Bydliště: Praha

Re: Přepínač

Příspěvek od rezon30 »

Toho jsem se bál. Vezmu ten přepínač někam do elektra a uvidíme, co mi řeknou. Na netu se mi nic najít nepovedlo a když, tak chtějí nesmysly za malou objednávku, navíc se v tom nevyznám vůbec a nerad bych vyhořel :D Každopádně díky
CPU: Intel Core 2 Duo E7300 + Thermalright SI-128 SE | MB: Gigabyte GA-EP35-DS3 (rev.2.1) | RAM: A-Data Vitesta EE 6GB 800MHz | HDD: Crucial M4 128GB + Samsung SpinPoint F1 640GB + Samsung SpinPoint F3 1TB | GPU: Sapphire ATI Radeon HD 4850 + AC Accelero s1 rev.2 | PSU: Enermax MODU82+ 425W | CASE: TT Armor Jr. + 4x Nexus D12SL-12 BW | LCD: Acer 2216 Wsd 22 1680x1050 | KB+Mouse: Logitech -Ultra-X Premium keyboard + A4tech XL-750BF | Sound: Creative Inspire 5.1 5100 / Creative Fatal1ty Gaming Headset
srna
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2004
Bydliště: Praha

Re: Přepínač

Příspěvek od srna »

zkus GME, tam maj asi nejvetsi vyber
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Modifikace hardware“