Elektrošrot v Praze

Nevizuální úpravy HW, elektronika - Voltage-mody, regulace otáček, schémata... nejde o přetaktovávání.
Odpovědět
JanFajfr
Nováček
Nováček
Registrován: 05. led 2012

Elektrošrot v Praze

Příspěvek od JanFajfr »

Ahoj, nemate nekdo tip na sberny dvur v Praze, kde maji elektrosrot? Potrebuju soucastku do starsiho el. sporaku, pripadne bych se kouknul i na chladice chipsetu/procesoru..
Diky.
ASUS P5Q WS, EAH HD4870 - Accelero + 2 ventilatory, Q9550 - Zalman 9700, Kingston 2x2x2GB PC6400, Enermax Liberty 500W, Win 7 64 bit
srna
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2004
Bydliště: Praha

Re: Elektrošrot v Praze

Příspěvek od srna »

na sbernaku ti nic nedaj, je to proti zakonu. taky jsem to zkousel, konkretne na kacerove

jinak sberne dvory http://www.praha.eu/jnp/cz/home/zivot_v ... index.html
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
JanFajfr
Nováček
Nováček
Registrován: 05. led 2012

Re: Elektrošrot v Praze

Příspěvek od JanFajfr »

Ja zkousel jisty dvur, tam mi smutne rekli, ze tam jsou kamery, ze neni sance. Nerozumim, ze si ten srot tak hlidaji. Stejne jej likviduji.
Jen jsem zkusil, jestli nekdo nahodou nema pozitivni zkusenost.
BTW, na Kacerov jsem se chystal. Tak nic. Diky za info.
ASUS P5Q WS, EAH HD4870 - Accelero + 2 ventilatory, Q9550 - Zalman 9700, Kingston 2x2x2GB PC6400, Enermax Liberty 500W, Win 7 64 bit
smoula
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2007

Re: Elektrošrot v Praze

Příspěvek od smoula »

Kamarád to vyřešil následovně: Vysvětlil obsluze že potřebuju starý elkový radia a že za každý jim dá stovku když ho prozvoní než radio ,,zaregistrují", no a už jim má doma deset. Průser je že tady v zaprděným Přerově jsou v sběrným dvoře takový kokoti že ani když jsem jim nabízel dvě stovky tak nestoupili.
Zkus něco podobnýho třeba uspěješ .
srna
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2004
Bydliště: Praha

Re: Elektrošrot v Praze

Příspěvek od srna »

imho to vychazi ze zakona o nakladani s odpady....oni by radi kseftili ale hrozi jim problem
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
JanFajfr
Nováček
Nováček
Registrován: 05. led 2012

Re: Elektrošrot v Praze

Příspěvek od JanFajfr »

Navic tady v Praze si z toho udelali jiste skupiny kseft, tzn. vcetne dotaci z EU, takze jsou velmi "moderni/profesionalni" a vyuzivaji sekuritackou techniku. Tam, kde to slo, jsem se podival pres google streetview, no a nevypada to jak obycejny prekladiste smetaku, ale jak sklad na periferii Prahy.
Zkusim jinde. :|
ASUS P5Q WS, EAH HD4870 - Accelero + 2 ventilatory, Q9550 - Zalman 9700, Kingston 2x2x2GB PC6400, Enermax Liberty 500W, Win 7 64 bit
Odpovědět

Zpět na „Modifikace hardware“